Merter'de akıllı evler dönemi

Merter'de akıllı evler dönemi

 

Merter'de akıllı evler dönemi
 
Rezidans, ofis ve moda merkezinden oluşan Platform Merter projesinde ev sahipleri ısıtma, soğutma ve aydınlatmayı tek bir dokunmatik ekran üzerinden kontrol edecek.
 
Eroğlu Gayrimenkul, Merter'de yaptığı Platform Merter projesinde akıllı evler inşa ediyor. İstanbul'un yeni iş, iletişim, moda ve ticaret merkezi olarak konumlandırılan, içerisinde suitler, teras evler ve ofislerin yer aldığı projede ev sahipleri tüm ışık sistemlerini tek bir kumanda üzerinden yönetebiliyor. Dokunmatik panel, sıcak su sayacı üzerinden sıcak su tüketimini, kalorimetre üzerinden ise ısı enerjisi kullanımını kontrol altında tutuyor.Projede ısıtma, soğutma ve aydınlatmalar uzaktan erişilebilir şekilde planlanıyor. Projedeki dokunmatik panelden kamera görüntüleri ve konut duyuruları da izlenebiliyor. Tüm özelliklere mobil cihazlar ve tablet bilgisayarlar üzerinden de ulaşılabiliyor. 
 
Su kaçakları da önlenecek 
Projedeki evlerde su kaçakları sistemler sayesinde otomatik olarak algılanıp site yönetimine haber veriliyor. Böylece büyük zararların önüne geçilebiliyor. Projede 1+1'den 5+1 penthouse'lara kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor.

Etiketler : Rezidans , ofis , moda merkezi , Eroğlu Gayrimenkul , Merter , Platform Merter projesinde akıllı evler

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman