İnanlar İnşaat'ın Terrace Feri projesinde hayat başlıyor.

İnanlar İnşaat'ın Terrace Feri projesinde hayat başlıyor.

Şehre sıfır projede yaşam başlıyor

İnanlar İnşaat'ın Bomonti- Feriköy'de gerçekleştirdiği Terrace Feri projesinde dairelerin sahiplerine teslimiyle birlikte hayat başlıyor.
 
Dairelerin yarısından fazlası tükenen Terrace Feri'de yaşam başlıyor. Daire fiyatlarının 295 bin TL'den başladığı projede 1+0 dan 4+1'e kadar daire alternatifleri sunuluyor. 13 bin 481 metrekarelik inşaat alanı üzerinde gerçekleştirilen iki blokta 85 daire ve 3 ticari alandan oluşuyor. Satışların devam ettiği projede 120 aya kadar banka kredisi imkânı da sağlanıyor. 
 
Sosyal yaşamın kalbi olan Nişantaşı, Beyoğlu ve Taksim'e çok yakın mesafede olan Terrace Feri, modern kent yaşamının sunduğu avantajlardan kopmak istemeyenler için ideal. Bir tarafta İstanbul'un tarihi, kültürel binalarının, kültür mozaiği oluşturan toplumsal yapısının göz alıcı bir kimlik kazandırdığı semti Bomonti-Feriköy, diğer tarafta kalabalık, canlı sokakları, trend mağazaları, galerileri, kafeleri, şık vitrinleriyle seçkin bir yaşam semti Nişantaşı... 'Şehre sıfır' proje Terrace Feri, sunduğu farklı alternatifler ve barındırdığı tezatlarla kent yaşamını yeniden tanımlıyor. Hayatın merkezinde yeni bir hayat sunuyor. Farklı kültürlerin bir arada bulunduğu bir bölgede hayata geçirilen proje mimar Harun Senegör'ün imzasını taşıyor. 
 
Projede yaz - kış kullanıma uygun yüzme havuzu, fitness center, yoga, pilates stüdyosu ve sauna yer alıyor. Projenin indeki özel tasarımlı avlunun ev sahiplerinin buluşma noktası olmayı hedefleniyor. Projedeki daireleri ankastre ocak, fırın, davlumbaz ve bulaşık makinesiyle birlikte teslim ediliyor.

Etiketler : İnanlar İnşaat , Terrace Feri , Terrace Feri , modern kent

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman