KoruFlorya TOKİ'de Haziran'da da birinciliğe adını yazdırdı

KoruFlorya TOKİ'de Haziran'da da birinciliğe adını yazdırdı

 

TOKİ'nin Haziran Ayı Şampiyonu Koruflorya Oldu
KoruFlorya TOKİ'de Haziran'da da birinciliğe adını yazdırdı.
 
Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle Florya'da hayata geçirdiği KoruFlorya projesi, TOKİ'nin hasılat paylaşımı esaslı projelerin satış listesinde Haziran ayında da şampiyon olarak son 7 ayda 4 kez birincilik elde etti.
 
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın gerçekleştirdiği hasılat paylaşımı esaslı projelerin satış listesine göre KoruFlorya Aralık ayında 21 milyon 263 bin 335 TL, Ocak'ta 19 milyon 507 bin 738 TL, Şubat'ta 10 milyon 371 bin 830 TL, Haziran'da da17 milyon 890 bin 114 TLciro elde etti.
 
Florya'da inşaatı süren KoruFlorya, 298 lüks konut ve iki katlı avm'den oluşuyor. Florya'nın son büyük projesi olma özelliğini taşıyan projede "aile rezidans" konseptiyle 3+1'den 7+2'ye kadar değişen toplam 52 farklı daire tipi bulunuyor.
 
Bulunduğu lokasyonda kiralanabilir alan olarak en büyük proje olan KoruFlorya Alışveriş ve Yaşam Merkezi de prestijli markaları, eğlence alanları, sinema salonları, seçkin kafe ve restoranlarıyla şehrin yeni cazibe merkezi olacak. İki kattan oluşan KoruFloryaAVM'de 50 bin metrekare kiralanabilir alan ve toplam 200 mağaza yer alıyor.

Etiketler : TOKİ , Aydınlı , Metal Yapı Konut , Arke ve Vizyonlife , KoruFlorya projesi , Florya , KoruFlorya projesi

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman