ELITE CITY'DE SONA YAKLAŞILDI

ELITE CITY'DE SONA YAKLAŞILDI

ELITE CITY'DE SONA YAKLAŞILDI

Şua İnşaat'ın Atakent'te inşa ettiği Elite City projesinde teslimlere yaklaşıldı. Kaba inşaatın tamamlandığı projede son çalışmalar da başladı.

İstanbul'un hızla değer kazanan bölgesi Atakent'in en gözde noktasında inşa edilen Elite City'de kaba inşaat tamamlandı. Dış cephe kaplamaları ve peyzaj çalışmalarının başladığı projede teslimlere 5 ay kaldı.

İnşa çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte başlayan peyzaj çalışmaları kapsamında 41 bin 500 bitkinin dikimine başlandı. Proje alanının %85'inin peyzaja ayrıldığı proje geniş sosyal yaşam alanları oluşturuluyor.

İnşaatın tamamlanmasıyla birlikte projeye olan ilginin daha da arttığını belirten Şua İnşaat Satış Koordinatörü Ahmet Sarıcalı; "Projemizi lanse ettiğimiz günden itibaren gelen talepten memnunuz. Blokların tamamlanmasıyla birlikte projeye gelen talep de arttı. Peyzaj çalışmalarımızın yanı sıra porselen cephe kaplamalarımıza da başladık. Şuanda dairelerimizin %80'i sahiplerini buldu. Son dairelerimiz için de özel ödeme planları sunuyoruz." dedi.

37 bin metrekare arsa üzerinde yükselen Elite City estetik mimarisi ve porselen kaplı cepheleriyle dikkat çekiyor. Her zevke ve ihtiyaca yanıt verecek şekilde tasarlanan Elite City'de 4, 8, 20 ve 30 katlı bloklar yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin sunulduğu projede bahçe kullanımına sahip bahçe katları da yer alıyor.

Geniş sosyal ve spor alanlarının sunulduğu Elite City'de açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, oyun alanları, alışveriş birimleri, kreş ve 24 saat özel güvenlik bulunuyor.

Dairelerin 249 bin TL'den başladığı Elite City'de 12-60 ay vadeye %0,79, 72-120 ay vadeye ise %0,89 faiz oranlarıyla banka kredisi sağlanıyor.

ELITE CITY FİYAT LİSTESİ

1+1      249.000 TL

2+1      355.000 TL

3+1      439.000 TL

4+1      899.000 TL

‘den başlayan fiyatlarla

Etiketler : ELITE CITY SONA YAKLAŞILDI , Şua İnşaat Atakent , Elite City

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman