Konut Sektöründe Bir İlk: “DUMANKAYA GARANTİ MODELİ”

Konut Sektöründe Bir İlk: “DUMANKAYA GARANTİ MODELİ”

KONUT Sektöründe Bir İlk: “DUMANKAYA GARANTİ MODELİ”

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya, müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için “Dumankaya İşletim Sistemi” ni hayata geçirdi.

 

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat 18 Temmuz Çarşamba günü Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdiği toplantıda müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için hayata geçirdikleri  “Dumankaya İşletim Sistemi” (DİS) ile ilgili bilgileri paylaştı. 

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya,  “Dumankaya İşletim Sistemi” (DİS) ile ilgili olarak şunları söyledi: “İnşaat sektörü artık değişiyor. Sektörde konut geliştirmenin yanı sıra sunulan hizmetlerde de farklılaşma öncelik kazandı. Müşterinin beklentileri farklılaştı. Müşteriler nitelikli konut projelerinin yanında ayrıcalıklı hizmetlerden de faydalanmak istiyorlar. Yatırımcı müşteriler yatırım amacıyla aldıkları gayrimenkullerini en iyi şekilde değerlendirerek yatırımına değer kazandırmayı arzu ediyor.

Günümüzde firmalar müşterilerine verdikleri değer kadar var olabiliyorlar ve kendi markalarına da o ölçüde değer katabiliyorlar. Daha doğrusu artık müşterinin kalbine giden yol sunduğunuz hizmetin niteliğinden geçiyor. Biz de Dumankaya İnşaat olarak sektördeki bu değişim ve müşteri beklentilerindeki farklılaşmayı önceden görerek Dumankaya Pusula Ayrıcalıklı Hizmetler dünyasını oluşturmuştuk.

Ciddi teknolojik yatırımlar ve altyapı çalışmaları ile müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz Dumankaya IQ ve “Dumankaya İşletim Sistemi” (DİS)  ile öncelikli amacımız “her aşamada mutlu ev sahipleri” oluşturmak.

Sektörümüzde daha önce görülmemiş kalitede bir hizmet anlayışını Dumankaya müşterilerinin beğenisine sunan Dumankaya İşletim Sistemi, (DİS) hizmetlerimizi 4 ana başlık altında topladık.

Bunlar;

  • Standart kiralama ve 2. el satış hizmetleri
  • Kısa ve orta vadeli eşyalı kiralama hizmetleri
  • Asistan ve Concierge hizmetleri
  • Site yönetim hizmetleri 

Bu hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz, evlerinin dekorasyon aşamasından, kiralanmasına, taşınmalarından, seyahat planlamalarına, araç kiralamadan tıbbi desteğe ya da konser, sinema vb. kültür sanat etkinlikleri rezervasyonlarına kadar tüm hizmetlere tek bir yerden erişerek kolaylıkla faydalanabilecekler.”Ayrıca bu hizmetlere ek olarak kiracı takip sistemi ile yatırımcı müşterilere kiracılarının aidat ödemelerini kontrol etme imkanı sunuyor ve daire teslimlerinde yapılan tüm abonelik çalışmaların da da destek veriyoruz.

 

Dumankaya’dan Ramazan Ayı Boyunca Müşterilerine Özel Yeni Kampanya: “Dumankaya Garanti Modeli”

Bu çalışmalar çerçevesinde Ramazan ayı boyunca Dumankaya müşterilerine özel bir kampanyayı da hayata geçirecekleri bilgisini veren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya, “ Ramazan boyunca devam edecek kampanyamız ile konut sektöründe bir ilke daha imza atacağız. Bu çerçevede hazırlamış olduğumuz “Dumankaya Garanti Modeli” 18 Temmuz- 21 Ağustos 2012 tarihleri arasında Ramazan ayı süresince devam edecek” dedi.  

 

Kampanyada sunulan fırsatlar şöyle:

 · Konut tesliminden itibaren 1 yıl süre ile aidat ödememe avantajı ( dairede oturum ya da kiralama başlayana kadar)

 · Kira garantisi: Dumankaya’dan daire satın alan müşteriler eğer isterlerse Dumankaya Pusula’ya dairelerini eşyalı veya eşyasız kiralama yetkisi verebilirler. Teslimden sonraki 3 aylık kiralama süreci sonucunda Dumankaya Garanti Modeli ile garanti edilen tutar 1 yıl boyunca müşterilerimize ödenecek.

 · 1+1 yıl ilave garanti süresi: Sıva üstü imalatlarda mevcut garanti süresine ilave olarak ücretsiz 1 yıl uzatılmış garanti süresi. (Sıva altı imalatlarda mevcut olan 5 yıl garanti ise devam ediyor)

 ·Peşin veya banka kredili tüm satışlarda %10 indirim

 · Peşinatı teslimde ödeme fırsatı:  Taksitlere şimdi başlanarak peşinatı  teslimatta ödeyebilme imkanı

 · Avantajlı mobilya paketi: Dumankaya Pusula aracılığı avantajlı mobilya ve hizmet paketleri

 Kampanya,  Flex Kurtköy, Modern Vadi, Konsept Halkalı, Ritim İstanbul,  Adres Natura ve Adres Su projeleri için geçerli olacaktır.

Etiketler : Dumankaya İşletim Sistemi , KONUT Sektöründe Bir İlk , Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya , Dumankaya

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman