Mahal Ada'da daireler 147 binden başlıyor

Mahal Ada'da daireler 147 binden başlıyor

 

Mahal Ada'da daireler 147 binden başlıyor
 
Denge Yapı’nın Mahal Sancaktepe projesine olan ilgi yeni projeyi başlattı. Mahal Sancaktepe Ada adını taşıyan bu projede lansmana özel yüzde 10 indirim uygulanıyor.
 
Anadolu Yakası'nın gelişen bölgelerinden Sancaktepe'de Mahal Sancaktepe Ada isimli projeye başlayan Denge Yapı, 147 bin TL'den başlayan fiyata daire satacak. 12 katlı 3 blokta toplam 144 daireden oluşacak projede üç tip 2+1 ve bir tip 3+1 olmak üzere dört daire seçeneği sunuluyor. Proje toplam 10 bin 454 metrekare arazi üzerinde inşaa ediliyor. Denge Yapı sadece lansman dönemine özel olarak konut alıcısına 30 Eylül'e kadar yüzde 10 da indirim uyguluyor. Projede 2+1 dairelerin fiyatı 147 bin TL'den 3+1 dairelerin fiyatıysa 230 bin TL'den başlıyor. 
 
Projede 30 Eylül'e kadar yüzde 10 indirim uygulanıyor. Kampanyada daire bedelinin yüzde 25'i peşin ödenip geri kalan kısım 120 ay vadelendiriliyor. Projede ayrıca yüzde 25'ini peşinat ödeyenlere altı ayda bir dört adet ara ödeme imkânı da sunuluyor. Böylece daire bedelinin yüzde 60'ı için banka kredisine başvurulabiliyor. Üçüncü ödeme seçeneğinde ise yüzde 15 peşinat verenlere sekiz ayda bir toplamda iki kez yüzde beş ödeme yapılarak taksitlendiriliyor. Peşinat dışında kalan tutar yine banka kredisi yoluyla finanse ediliyor. 
 
İlk projeye ilgi ikincisini getirdi 
Temmuz ayında satışa sunduğu Mahal Sancaktepe projesinin büyük ilgi görmesi üzerine Mahal Sancaktepe Ada'nın da yapımına başladıklarını söyleyen Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, "Bir ay gibi kısa bir zamanda Mahal Sancaktepe'nin yüzde 25'ini sattık. Her dönem prim yapacak iyi bir lokasyondan ev sahibi olmak isteyenler bizi tercih etti. Mahal Sancaktepe'ye gösterilen ilginin Mahal Sancaktepe Ada'da da devam edeceğini düşünüyoruz" dedi. 
 
Projede arazinin yüzde 85'ini açık alanlara ayırdıklarını belirten Bayram, projede 7/24 güvenlik hizmeti, kapalı otopark, açık otoparklar, çocuk oyun alanları, açık yetiskin ve çocuk yüzme havuzları, yürüme ve kosu yolları, süs havuzları, kamelyalar, basketbol, voleybol ve mini futbol ortak spor alanları, meyve bahçeleri, kapalı sosyal tesisimiz de kadın -erkek saunası ve fitness merkezinin bulunduğunu söyledi.

Etiketler : Denge Yapı , Mahal Ada , Mahal Sancaktepe , Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman