Seha Yapı Yasemin Evlerini satışa sundu

Seha Yapı Yasemin Evlerini satışa sundu

 

Seha Yapı, Yasemin Evlerini satışa sundu
İttifak Holding’in ulusal inşaat şirketi Seha Yapı, Konya’nın Selçuklu / Yazır bölgesinde inşa edeceği 240 konutluk Yasemin Evleri projesini satışa sundu. Projede 3+1 daire fiyatları  152 bin 200 ile 199 bin 200 TL arasında değişiyor.
 
Konya’nın en fazla konut üreten inşaat şirketi olan Seha Yapı, Konya’nın Selçuklu / Yazır bölgesinde inşa ettiği Yasemin Evleri projesini satışa sundu. 240 konuttan oluşan ve özellikle ailelere uygun mimari özellikleriyle öne çıkan projede zemin kattaki 12 tane 2+1 dairenin dışında bütün konutlar 3 +1 olarak dizayn edildi. 3 +1 konutların brüt büyüklükleri 167 m2 ve 177 m2 arasında değişirken, Seha Yasemin Evleri’nde konut fiyatları 2 +1’lerde 128 bin 200 ile 138 bin 200 TL, 3 + 1 dairelerde ise 152 bin 200 ile ile 199 bin 200 TL arasında değişiyor.
 
Seha Yapı kalitesi ve güvencesiyle...
 
Konuyla ilgili açıklama yapan Seha Yapı Genel Müdürü Hüdaverdi Dursun, tüm projelerini bölgenin ihtiyaçlarına ve müşteri beklentilerine uygun olarak geliştirdiklerini belirterek Seha Yapı’nın Konya’da konut üretiminde lider durumda olduğunu söyledi. Dursun, şöyle konuştu: “Seha Yasemin Evleri projemiz de diğerleri gibi kurumumuzun ve bağlı bulunduğumuz İttifak Holding’in kalitesini ve güvencesini yansıtıyor. 25 bin m2’lik projemizde kapalı otopark, güvenlik, ankastreli mutfak, mutfakta kiler, rekreatif peyzaj, spor aletleri, çocuk oyun alanları gibi kendisini ayrıştıran birçok özellik bulunuyor. Seha Yapı olarak her projemizi insanlarımıza yüksek standartlara sahip, güvenli ve konforlu yaşam alanlarını erişilebilir fiyatlarla sunmak hedefiyle geliştiriyoruz. Seha Yasemin Evleri’ne kısa zamanda büyük ilgi gösterileceğini düşünüyoruz.”
 
Seha Yapı Hakkında
 
İttifak Holding iştiraklerinden Seha Yapı 1978 yılında kuruldu. Hızlı bir büyüme trendine giren şirket, son beş yılda 6 binin üzerinde konutun yanı sıra, alışveriş merkezleri, altyapı, köprü ve yol projeleri üreterek, Konya’nın yıllık en fazla konut üretme kabiliyeti ve kapasitesine sahip inşaat firması konumuna geldi. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çok sayıda TOKİ projesinin inşaatını gerçekleştiren Seha Yapı konut dışındaki segmentlerde de faaliyet göstermekte. Seha Yapı Konya’da Kulesite AVM ve Kule Plaza, Aksaray ve Ereğli’de Park Site AVM’lerinin de mimarı.
 
Bugüne kadar iki milyon metrekareden fazla inşaat yapan Seha Yapı’nın projeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için: www.sehayapi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler : Seha Yapı , Yasemin Evlerini satışa sundu , İttifak Holding , Konya’nın Selçuklu , Hüdaverdi Dursun , emlak haber

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman