Ofisim İstanbul satışa çıktı

Ofisim İstanbul satışa çıktı

Ofisim İstanbul satışa çıktı
 
İller Bankası, Özkartallar ve Yapı Yatırım'ın ortaklığındaki Özyapı Grubu Ortaklık Girişim İşletmesi'nin Maltepe'de yaptığı Ofisim İstanbul projesindeki ofislerin yüzde 85'inde satışlar tamamlandı.

Projenin ilk kulesinde kalan son ofisler haziran fiyatlarından satılacak. 110 ile 820 metrekare arasında değişen büyüklükteki ofislerin metrekare fiyatı 4 bin 950 ile 6 bin 500 TL arasında değişiyor. Ofisler yüzde 50'si peşin ödemeyle 24 ay vade farksız satışa sunuluyor. 60 bin metrekarelik kapalı bir inşaat alanında, 15 bin metrekare arsa üzerinde bulunan proje 219 adet bağımsız bölüm ve 16 adet mağazadan oluşuyor. 22 katlı üç blokta toplanan projenin Aralık 2012'de teslim edilmesi planlanıyor.

Her türlü sosyal ihtiyaç karşılanıyor
Ofisim İstanbul'da toplantı salonları, arşiv odalarının yanı sıra bay-bayan fitness center, bay-bayan sauna, hobi odası, bay-bayan kuaför, lostra, oto yıkama, gibi çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak tesisler yer alıyor. Profesyonel yönetim ile birlikte vale parking, donanımlı güvenlik ve back office hizmetleri sunan Ofisim İstanbul'da her türlü sosyal ve kişisel ihtiyacın karşılanması hedefleniyor.

Etiketler : İller Bankası , Özkartallar , Yapı Yatırım , Özyapı Grubu , Ofisim İstanbul

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman