Bahçeli Vadi Çengelköy için tarih Ekim 2013

Bahçeli Vadi Çengelköy için tarih Ekim 2013

 

Bahçeli Vadi Çengelköy projesi satışa çıktı. Proje, Ekim 2013 tarihinde teslim edilecek.
 
Dekar Yapı'nın İstanbul Çengelköy’de inşa ettiği Bahçeli Vadi Çengelköy projesi, şehrin merkezinde bahçeli bir yaşam sunuyor. Yeşilin her tonunun hakim olduğu Bahçeli Vadi Çengelköy, 'az katlı bahçeli ev' konseptinde inşa ediliyor.
 
Bahçeli Vadi Çengelköy projesinin Dekar Yapı’nın Anadolu yakasındaki ilk projesi olduğunu dile getiren Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, "Bahçeli Vadi Çengelköy, İstanbul’un tarihi dokusunu barındıran bu semte uygun mimaride ve az katlı olarak inşa edilecek. Bahçeli bir evde oturmak isteyen ailelerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren Bahçeli Vadi Çengelköy projesi, Boğaziçi Köprüsüne 4 km ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 km mesafeleriyle şehrin tam merkezinde yer alıyor" dedi.
 
Her biri bahçeli olarak tasarlanan 28 dubleks ev ve 30 daireden oluşan Bahçeli Vadi Çengelköy’deki konutlarda 1+1’den 4+1’e kadar 11 farklı ev tipi yer alıyor. 48 m²’den 189 m²’ye kadar değişen büyüklükteki evler, Ekim 2013 tarihinde teslim edilecek. 
 
İlk etabı 10 bin m²’lik alana inşa edilecek Bahçeli Vadi Çengelköy projesindeki konutların m² fiyatı 3 bin 900 TL ile 6 bin 400 TL arasında değişiyor. Konut sahibi olmak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 5 indirim ve banka kredisi olanağı sunuluyor.
 
Toplam 58 ailenin yaşayacağı Bahçeli Vadi Çengelköy'de; açık ve kapalı otopark, 24 saat güvenlik hizmeti, yüzme havuzu, fitness salonu ve açık hava yürüme parkurları bulunuyor.

Etiketler : Bahçeli Vadi Çengelköy projesi , Dekar Yapı , Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman