EgeYapı Group'un Bağcılar'daki 3 bin 148 konutluk Batışehir projesinin yeni etabı Premium satışa çıktı

EgeYapı Group'un Bağcılar'daki 3 bin 148 konutluk Batışehir projesinin yeni etabı Premium satışa çıktı

 

Batışehir Premium 147 bin TL'den satışta
 
EgeYapı Group'un Bağcılar'daki 3 bin 148 konutluk Batışehir projesinin yeni etabı Premium satışa çıktı
 
Emlak Konut GYO ve Ege- Yapı Group işbirliğiyle Bağcılar'da yapılan 3 bin 148 konutluk Batışehir projesinin Batışehir Premium etabı satışa çıktı. İlk etaptaki konut satışlarının yüzde 95'ini, ikinci etaptakilerin ise yüzde 60'ını tamamladıklarını söyleyen Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, yeni satışa çıkardıkları Premium etabında rezidans fiyatlarının 147 bin TL'den başlayarak 620 bin TL'ye kadar çıkacağını belirtti.Bir ofis ve bir rezidans kulesinin bulunacağı projede ofislerin fiyatı ise büyüklüklerine göre 276 bin TL'den başlayıp 3 milyon TL'ye kadar çıkacak. Projenin Batışehir Premium etabı 2015'in ilk çeyreğinde teslim edilecek. Projede 35 ile 112 metrekare arasında stüdyo, 1+1 ve 2+1 dubleks daire seçenekleri olmak üzere toplam 407 rezidans bulunacak. 243-765 metrekare arası değişen ofisler kurumsal firmalara kiralanacak. Ofis bloğundaki fiyatlar 1 milyon TL'den başlayacak. Diğer bloktaki ofisler ise 77 ile 133 metrekare arasında olacak, fiyatlar 276 bin TL'den başlayacak. Ayrıca bu blokta ilk altı kat, dünyaca ünlü otel zincirlerinden birine bağlı olarak hizmet verecek. 
 
15 bin kişi yaşayacak
3 bin 148 adet konut ve rezidansın yanı sıra bir şehir oteli, ofisler, eğitim kompleksi, ünlü giyim ve yeme-içme markalarının hizmet vereceği Batı Meydan ve Batı Cadde'nin bulunacağı proje tamamlandığında 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak.
 
İhalesi biten projede % 1 KDV avantajı
Emlak Konut GYO Genel Müdür Yardımcısı Hakan Akbulut, bugüne kadar 68 peşin konut yaptıklarını açıkladı. 2011'de 12 bin 600 konut yaptıklarını belirten Akbulut, 2012 sonunda 10 bin konut satmayı hedeflediklerini söyledi. Akbulut, Emlak GYO'nun haziran sonrası satışa çıksa bile ihalesi önceden yapılan tüm projelerinde yüzde 1 KDV avantajı sağlayacaklarını da sözlerine ekledi.

Etiketler : Emlak Konut GYO , Ege Yapı Group , EgeYapı , Batışehir projesi , Batışehir , Premium

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman