Monumento Kartal ile Sosyal Jetlag'e Son

Monumento Kartal ile Sosyal Jetlag'e Son

 

Monumento Kartal ile Sosyal Jetlag'e Son
Monumento Kartal, çalışanların istek ve ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmış 90 adet home ofisi ile “sosyal jetlag” sendromuna savaş açıyor....
Kuzeyyıldızı Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş. tarafından Kartal'da hayata geçirilen karma proje Monumento Kartal, çalışanların istek ve ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmış 90 adet home ofisi ile "sosyal jetlag" sendromuna savaş açıyor.
 
Monumento Kartal sosyal olanakları, ulaşım bilgileri ve tüm detayları burada!
 
Suni havalandırma, yapay gün ışığı ve düzensiz iş saatleri günümüzde çalışanların biyolojik saatlerini bozuyor. Modern binaların yarattığı "sosyal jetlag"ten Monumento Kartal'da birkaç küçük önlemle kurtulabilirsiniz.
 
Almanya'nın Münih şehrindeki Ludwig-Maximillians Üniversitesi'nde görevli tıbbi psikoloji profesörü Till Roenneberg'e göre 'Jetlag'in neden olduğu rahatsızlıkları yaşamak için ülkeler arası seyahat etmeniz şart değil. Çalıştığınız ofis içinde bile "sosyal jetlag" rahatsızlığına yakalanmanız an meselesi.
 
Kentsel dönüşüm projesinin kavşağında dikkat çeken ve dünya devi Chapman Taylor ve Türk proje ortağı Movipar Mimarlık tarafından yaratılan Monumento Kartal'ın "sosyal jetlag"a yakalanmamanız için sunduğu önlemlerden işte birkaçı:
 
Kat bahçeleri sayesinde kapalı mekanlardan olabildiğince uzak durun, mutlaka dışarı çıkıp oksijen alın;
 
Projede yer alan kafeler ve geniş yaşam alanları sayesinde iş ve sosyal yaşamınız arasındaki dengeye dikkat edin;
 
İş dışındaki bilgisayar kullanımınızı azaltarak, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve SPA merkezi sayesinde dinlenmeye ve kendinize zaman ayırın.

Etiketler : Monumento Kartal , Kuzeyyıldızı Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş.

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman