Kandilli Konakları'nda yaşam başladı

Kandilli Konakları'nda yaşam başladı

 

Kandilli Konakları'nda yaşam başladı
 
Demet Sabancı ve eşi Cengiz Çetindoğan'ın 2000 yılında kurduğu Demsa Group'un ilk konut projesi 14 villalık Kandilli Konakları'nda yaşam başladı. Teslime hazır konaklarıda en son teknolojilere yer verildi. Projedeki fiyatlar 3 milyon 250 bin TL'den başlıyor.
 
Üst gelir grubunu hedefleyen projedeki evler; en son teknoloji kullanılarak, çevreye uyumlu olarak projelendiriliyor. 25 bin 500 metrekare arsa alanına sahip olan Kandilli Konakları'nda, boğaz ve deniz manzarasına hakim 'Sevda Tepesi'nde yer alıyor. Hemen teslim edilmeye başlayan konaklarda satışların büyük bölümü tamamlandı. 
 
Her konak bin metrekare 
Toplam 25 bin 500 metrekare arsanın yeşil alanlar, yollar ve sosyal alanlara ayrılan kısımlarından sonra 15 bin metrekarelik alanı konutlara ayrılıyor. 14 konaktan oluşan projede her bir konak, 3 kat ve 1000 metrekareden oluşuyor. Konaklar, özel yüzme havuzlu ve 6 araçlık özel kapalı otopark alanına sahip. Konakların her birinde çok amaçlı hobi ve spor salonu yer alıyor. Altı araca kadar kapalı özel otopark ve özel havuzları olan konaklarda, güvenlik sistemlerine de yer verildi.

Etiketler : Kandilli Konakları , Demet Sabancı , Cengiz Çetindoğan , Demsa Group , Kandilli Konakları , villa

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman