Demir İnşaat’tan, Ayışığı Vadi Evleri’nde erken teslim müjdesi

Demir İnşaat’tan, Ayışığı Vadi  Evleri’nde erken teslim müjdesi

İNŞAATI HIZLA İLERLEYEN PROJE NİSAN 2013’DE TAMAMLANACAK

Demir İnşaat’tan, Ayışığı Vadi
 
Evleri’nde erken teslim müjdesi
 
Esenyurt bölgesinde yaşanan imar planı ve ruhsat problemleri nedeniyle bir çok proje durma noktasına gelirken Demir İnşaat’ın Ayışığı Vadi Evleri’nde gece gündüz hummalı bir çalışma var.  Hedef, projeyi söz verilen tarihten de önce bitirmek.
 
İnşaat sektöründe 28 yıllık tecrübesi ile Beylikdüzü ve çevresindeki yatırımlarıyla dikkat çeken Demir İnşaat, bölgede yaşanan bu olumsuzluklardan bağımsız olarak projelerine tüm hızıyla devam ediyor. Demir İnşaat yüzde 70 oranında inşaatını tamamladığı Ayışığı Vadi Evleri’nde erken teslim sürecini de başlattı. Proje başlangıcında teslim için 2013 yılının yaz ayları ön görülürken şu an teslim tarihi Nisan 2013 olarak planlanıyor.
 
Ayışığı Vadi Evleri’nin satışını da yüzde 80 oranında tamamladıklarını belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Bugüne kadar Beylikdüzü ve çevresinde gerçekleştirdiğimiz tüm projeler markamız ve güvenilirliğimizin bir kanıtı. Buna rağmen konut satın almak isteyenler bölgedeki gelişmelerden etkileniyor ve satın alma sürecinde tereddüt yaşıyor. 2012 yılı sektörümüz için birçok olumlu gelişmeye sahne oldu. Mütekabiliyet yasası, kentsel dönüşüm projeleri, tüketici yasası ve son olarak kredi faizlerindeki düşüş sektörün canlanması açısından büyük adımlar. Bu canlanmanın pozitif yansımalarını yaşarken, tüketicilerin Esenyurt ve çevresindeki gelişmelerden negatif etkilenmesi gerçekten üzücü. Bu bölgeyi yakından takip ediyoruz ancak sektörümüzdeki olumlu yansımalar bizim için çok daha önemli. Bu doğrultuda Demir İnşaat olarak yatırımlarımızın hızını kesmiyoruz. Hafriyat çalışmalarını yaptığımız ve çok yakında lansmanını gerçekleştireceğimiz Demir Romance projemiz de en önemli örneğimiz” dedi. 
 
Ayrıntılı bilgi almak için;Demir İnşaat’a 444 2 116 veya 0 (212) 853 08 80 numaralı telefonlardan ya da www.demirinsaat.com.tr internet adresinden ulaşmak mümkün.Demir İnşaat ile ilgili haberler, kampanyalar ve gelişmeleri takip etmek isteyenler ise https://www.facebook.com/#!/demirinsaat.tr ve https://twitter.com/Demir_insaat adreslerine başvurabilirler. 
 

Etiketler : İnşaat sektörü , Esenyurt bölgesi , Demir İnşaat , Ayışığı Vadi Evleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman