YAPI SEKTÖRÜ GÜVEN İNŞA EDİYOR

YAPI SEKTÖRÜ GÜVEN İNŞA EDİYOR

 

YAPI SEKTÖRÜ GÜVEN İNŞA EDİYOR
 
Yangın ve deprem gibi felaketlerin sonuçları yapı sektöründeki firmaları her gün daha dayanıklı, daha güvenli binalar inşa etmeye zorluyor. Türkiye’nin ilk yanmaz duvar ve tavan üreticisi ASPEN, yaptığı AR-GE çalışmalarıyla ve geliştirdiği ürünleriyle yapı sektöründe güvenliğin çıtasını yükseltiyor.
 
Uzun AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirdikleri yanmaz duvar ve tavan sistemleriyle ASPEN, içyapı malzemelerinde güvenlik standartlarını yükseltiyor. Yangına müdahale süresine 45 dakika gibi önemli bir zaman kazandıran yangına dayanıklı içyapı sistemleri, binaların yangın sırasında tahliyesini kolaylaştırıyor ve kurtarma ekiplerine bu tür durumlarda çok önemli sayılabilecek dakikalar kazandırıyor.
 
Aspen firmasının Genel Müdürü Ertuğrul Gündoğdu, Aspen İntegra Perspekta metal asma tavan ve Aspen Diversa duvar sistemleriyle, binada oluşan yangının, alevler büyümeden kontrol altına alınabilmesine olanak sağlandığını, böylece yangın nedeniyle yaşanan çökme gibi durumların ortadan kaldırılmaya çalışıldığını belirtiyor. Ertuğrul Gündoğdu ürünlerinin güvenliğiyle ilgili; “Her olasılığı hesaba katarak AR-GE çalışmalarını yürüttüğümüz yanmaz duvar ve tavan sistemlerimizi uluslararası enstitülerde test ettirerek sertifikalandırıyoruz.” diyor.

Etiketler : Yangın ve deprem , YAPI SEKTÖRÜ , Aspen firmasının Genel Müdürü Ertuğrul Gündoğdu , Aspen İntegra Perspekta

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman