ELITE CITY’DE TESLİMLER YAKLAŞTI

ELITE CITY’DE TESLİMLER YAKLAŞTI

ELITE CITY’DE

TESLİMLER YAKLAŞTI
 
Şua İnşaat’ın Atakent’te inşa ettiği Elite City projesinde ilk blokların teslimi Kasım’ın sonunda başlıyor. İnşa çalışmalarının tamamlandığı projede peyzaj düzenlemeleri de hızla ilerliyor.
 
İstanbul’un hızla değer kazanan bölgesi Atakent’in en gözde noktasında inşa edilen Elite City’de, ilk blokların teslimi Kasım ayının sonunda başlıyor. %85’inin sahiplerini bulduğu Elite City’nin son dairelerinde de cazip ödeme planlarıyla satışlar devam ediyor.
 
Projenin inşa çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte başlayan peyzaj çalışmaları da hızla ilerliyor.
 
Teslimlerin yaklaşmasıyla birlikte projeye gelen talepte de yoğunlaşma yaşanıyor. 60 aya kadar %0,87, 120 aya kadar ise %0,90 faiz oranlarıyla kredi kullanma imkanının sunulduğu projede fiyatlar 249.000 TL’den başlıyor.
 
Bölgenin en değerli noktasında konumlanan Elite City, birçok konut projesinden ayrışan özellikler sunuyor. 37 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen Elite City, estetik mimarisi ve porselen kaplı cephesiyle dikkat çekiyor.
 
Her zevke ve ihtiyaca yanıt verecek şekilde tasarlanan proje, 4, 8, 20 ve 30 katlı bloklarda oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin sunulduğu projede bahçe kullanımına sahip bahçe katları da yer alıyor.
 
Geniş sosyal yaşam ve spor alanlarının sunulduğu projede açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, oyun alanları, alışveriş birimleri, kreş ve 24 saat özel güvenlik bulunuyor.
 
Benzer birçok markalı konut projesinin aksine Elite City’de sosyal tesisin kullanımı tamamen site sakinlerine tahsis ediliyor ve ek bir ücret talep edilmiyor. Türkiye’nin köklü vakıflarından Türk HAVAK tarafından işletilecek olan sitenin kreşi de yalnızca site sakinlerine hizmet verecek.

Etiketler : ELITE CITY , Elite City projesi , 1+1 , 2+1 , 3+1 ve 4+1 daire , Şua İnşaat , Atakent

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman