10 Ay Erken Teslim Süresiyle Bir Rekora Daha İmza Atıldı

10 Ay Erken Teslim Süresiyle Bir Rekora Daha İmza Atıldı

 

AVRUPA KONUTLARI ISPARTAKULE 3
20 EKİM’DE TESLİM EDİLİYOR
 
10 Ay Erken Teslim Süresiyle Bir Rekora Daha İmza Atıldı
 
Artaş İnşaat, erken teslimlerle tamamladığı 9 projenin ardından Avrupa Konutları Ispartakule 3 projesini de belirttiği tarihten 10 ay önce teslim ediyor. Tüm çalışmaların tamamlandığı projede teslimler 20 Ekim Cumartesi günü başlıyor.
 
 
Artaş, EPP, Gün-er ve Redi ortaklığıyla inşa edilen Avrupa Konutları Ispartakule 3, rekor bir sürede tamamlanarak 10 ay erken teslim ediliyor.
 
Yüksek inşaat kalitesi, teslim sonrası ayrıcalıklı hizmetleri, prim oranları ve erken teslim süreleriyle konutta kalite ve güvenin markası haline gelen Avrupa Konutları, erken teslim geleneğini Ispartakule’deki son projesinde de bozmadı.
 
Ispartakule bölgesindeki üçüncü Avrupa Konutları markalı proje olan 644 konutluk Avrupa Konutları Ispartakule 3, 10 ayda inşa edilerek bir rekora daha imza atıldı.
 
20 Ekim Cumartesi günü teslimlerin başlayacağı Avrupa Konutları Ispartakule 3’te, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerindeki son dairelerin de satışları devam ediyor.
 
160 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışların devam ettiği Avrupa Konutları Ispartakule 3’te, 60 aya kadar %0,87, 120 aya kadar %0,90 faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.
 
Avrupa Konutları markalı tüm projelerde olduğu gibi Avrupa Konutları Ispartakule 3’te de sosyal yaşam alanlarına geniş yer verildi. Açık ve kapalı yüzme havuzlarının yanı sıra fitness center, sauna, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları ve sosyal aktivite alanlarının bulunduğu projenin %83’ü de peyzaj alanlarına ayrıldı.
 
Avrupa Konutları Ispartakule 3
 
Fiyat Listesi

Etiketler : Artaş , EPP , Gün er , Redi , Avrupa Konutları Ispartakule 3

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman