Fuaye Çarşı'da kiralama süreci başladı!

Fuaye Çarşı'da kiralama süreci başladı!

 

Fuaye Çarşı'da kiralama süreci başladı!
Fuaye Çarşı bölgenin en tercih edilen alışveriş ve yaşam merkezi alternatifi olmaya hazırlanıyor
   
İstanbul Anadolu Yakası’nın hızla gelişen, seçkin konumlarından Maltepe-Süreyyapaşa’da yer alan konut projesi Fuaye Süreyyapaşa’da bulunan Fuaye Çarşı bölgenin en tercih edilen alışveriş ve yaşam merkezi alternatifi olmaya hazırlanıyor
 
Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Kiptaş projesi Fuaye Süreyyapaşa’da yer alan,30.000'e yakın insanın yaşayacağı Süreyyapaşa bölgesinin tek çarşısı olma özelliğini taşıyan Fuaye Çarşı mağazaları ön kiralama sürecine başladı.
 
Yılmaz İnşaat tarafından inşaatı süren Fuaye projesi kapsamında, 1. ve 2. etapları sahiplerini bulan toplam 626 konut, 2013 ortası itibarı ile hayata geçiyor. Fuaye Çarşı'nın, planlı bir şekilde gelişen Süreyyapaşa bölgesinin merkezinde ve tek çarşısı olması da mağazalara ilgiyi artırıyor.
 
60 mağazadan oluşan Fuaye Çarşı 12 bin 500 metrekarelik inşaat alanına sahip. Toplam kiralanabilir alanı 7.200 metrekare olan çarşıda yer alacak zincir market markası da dikkat çekiyor.
 
Fuaye Çarşı'da, geniş bir meydan ve meydanın çevresinde kafeler ve lokantalar yer alıyor. Bölgenin ana çekim merkezi olacak Fuaye Çarşı'da tüketicilerin ihtiyacına cevap verecek farklı sektörlerde mağazalara yer veriliyor. Fırın, şarküteri, kuruyemişçi, aktar, kasap, beyaz eşya, dekorasyon, cep telefonu, kuyumcu gibi birçok ihtiyaca cevap verecek mağazaların yanında kuaför, kuru temizleme, lostra salonu, seyahat acentesi gibi servis sektöründen mağazalar da çarşıda yer alacak. Ayrıca çocuk eğlence salonu, macera golfü gibi farklı aktivitelerin de bulunacağı Fuaye Çarşı bölgenin vazgeçilmezi olacak.
 
Yılbaşı itibariyle hizmete girecek Fuaye Çarşı'da ön kiralamalara ilgi şimdiden yoğun habertürk

Etiketler : konut projesi Fuaye Süreyyapaşa , Yılmaz İnşaat , Kiptaş projesi Fuaye Süreyyapaşa , Fuaye Çarşı

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman