Metropol İstanbul Bayramın İkinci Günü Açık

Metropol İstanbul Bayramın İkinci Günü Açık

Metropol İstanbul Bayramın İkinci Günü Açık Metropol İstanbul satış ofisi bayramın ikinci gününden itibaren açık olacak.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içinde hayata geçirilen ilk proje olan Metropol İstanbul'un satış ofisi, Kurban Bayramı'nın ikinci gününden itibaren açık olacak.
 
Avrupa'nın en yüksek binalarından biri olacak kulesi, rezidansı, içerisinde 400 metre uzunluğunda lüks bir alışveriş caddesini de barındıracak alışveriş merkezi ve rekreasyon alanlarıyla Metropol İstanbul, büyük ilgi görmeye devam ediyor. Projeye gelen yoğun talep üzerine Metropol İstanbul, Kurban Bayramı boyunca ikinci günden itibaren 10:00 – 18:00 saatleri arasında açık olacak. TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. ve Varyap - Gap İnşaat Ortak Girişimi tarafından İstanbul'un yükselen değeri Ataşehir'de inşa edilen Metropol İstanbul'un satış ofisi, Bayram boyunca da projeden yer almak isteyenlerin yanında olacak.
 
Yüzde 75'i şimdiden satıldı
 
2015 yılı başında tamamlanacak olan proje, rezidans, ofis, alışveriş merkezi, rekreasyon alanları ve zengin yaşam alanlarıyla Türkiye'nin yanı sıra Avrupa'nın da en büyük karma projelerinden biri olacak. 700 bin metrekare büyüklüğündeki yekpare inşaat alanı ile Türkiye'nin en büyük projelerinden birisi olarak yükselen Metropol İstanbul, üç yüksek bina ve yaklaşık 2000 bağımsız üniteden oluşuyor. Yatırımcılara kısa bir süre sonra Metropol Kule'nin lanse edileceği projede rezidans bloklarından satışa çıkan kısmın yüzde 75'i satılmış durumda.

Etiketler : Metropol İstanbul , İstanbul Uluslararası Finans Merkezi , Metropol İstanbul satış ofisi

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman