Soyak Mavişehir Optimus Geleceğin Mimarlarını Ağırladı...

Soyak Mavişehir Optimus Geleceğin Mimarlarını Ağırladı...

Soyak Mavişehir'e Genç Ziyaretçiler Soyak Mavişehir Optimus Geleceğin Mimarlarını Ağırladı...

Türkiye konut sektöründe ilklerin ve yeniliklerin öncüsü Soyak, İzmir Mavişehir Optimus projesinin satış ofisinde İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencilerini ağırladı. "Proje Eğitimi" kapsamında, Mimarlık öğrencileriyle Soyak Mavişehir Optimus projesinin tasarlanma, gerçekleşme süreci ve teknik bilgileri paylaşıldı.
 
Soyak projeleri, sosyal olanakları, ulaşım bilgileri ve tüm detayları burada!
 
Kaliteyi temel alarak hareket eden ve öncü yatırımlara imza atan Soyak, İzmir' de Mavişehir Optimus projesi satış ofisinde geleceğin mimarlarını ağırladı. İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Mimarlık öğrencilerinden 50 kişilik bir grup "Proje Eğitimi" kapsamında İzmir Mavişehir Optimus projesini seçtiler ve Soyak mimarları ve yetkililerinden projenin tasarlanmasından gerçekleşmesine kadar olan süreçle ilgili bilgi aldılar. Öğrenciler Soyak Mavişehir Optimus projesinin maketi üzerinde incelemeler yaparak, teknik çizimleri incelediler.
 
Gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm sektörlerinde öncü projelere imza atan Soyak, İzmir'de Mavişehir Optimus'la günümüz insanının yaşam tarzına daha uygun olan 'ideal' büyüklüklerde konut konseptini yarattı. İzmirlilere lüksü ve konforu bir arada sunan modern teknolojinin kullanıldığı Soyak Mavişehir Optimus, hayalleri süsleyen bahçeli ev konseptini de ulaşılabilir kılıyor. Adını 'ideal'den alan Soyak Mavişehir Optimus'ta yaşam alanları ve daireler ismine yakışır şekilde ideal ölçülere ve yüksek standartlara sahip. Soyak'ın sürdürülebilir kalite anlayışı ile geliştirilen, en modern teknolojinin kullanıldığı projede, 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sisteminin yanı sıra, elektrikli araçlar için şarj ünitesi, intercom sistemi ve dairelere kadar getirilen fiber kablo imkânıyla internet üzerinden yayın yapan IPTV hizmeti de bulunuyor.  haberler

Etiketler : Soyak Mavişehir Optimus , Soyak Mavişehir , Soyak

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman