Via Port Venezia’da üst katlar satışta

Via Port Venezia’da üst katlar satışta

Via Port Venezia’da üst katlar satışta Via Properties&Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın İstanbul Gaziosmanpaşa’da inşa ettiği Via Port Venezia’da, deniz manzarasına sahip üst kat daireler satışa çıktı.

Via Properties&Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın konut projesi Via Port Venezia’da kulelerin üst katları satışa çıktı.
 
Via Port Venezia Satış&Pazarlama Direktörü Cenk Hayırlıoğlu, Via Port Venezia’dan daire alanların bugüne kadar yüzde 30 oranında kazanç elde ettiğini, şu andan itibaren projeden daire alanların ise teslim tarihi olan 2014 yılı sonuna kadar yüzde 80 oranında kar edeceklerini belirtti.
 
Via Port Venezia'da en küçüğü 45, en yükseği 51 katlı toplam 5 kule bulunuyor. Daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak değişirken daire büyüklükleri ise 66 m2’den 217 m2’ye kadar çeşitlilik gösteriyor. Dairelerin fiyatları, 222 bin- 850 bin TL arasında değişiyor.
 
Yeni kampanya kapsamında daire bedelinin yüzde 5’i peşinat olarak veriliyor, teslimde de yüzde 20’si ödeniyor. Geri kalan bedel ise 60 aylık vade üzerinden yüzde 0,77 faiz oranıyla taksitlendiriliyor. 72 aylık ödeme planında ise faiz oranı yüzde 0,81.
 
MİMARİ KONSEPT VENEDİK'TEN
Gaziosmanpaşa ilçesi sınırları içinde, TEM Otoyolu üzerinde bulunan Via Port Venezia, 82 bin m2’lik arazi üzerine kuruluyor.
 
Mimari konseptini Venedik’ten alan Via Port Venezia; 5 kule, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 60 bin m2’lik alana sahip modern ofis etaplarından oluşuyor.
 
Dome Mimarlık tarafından tasarlanan Via Port Venezia’da tıpkı Venedik’te olduğu gibi yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar inşa ediliyor.
 
Via Port Venezia’dan konut sahibi olanlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi tüm sosyal imkânlardan da faydalanabilecek.
 
Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında olan proje, ulaşım noktasında avantaj sunuyor. Proje aynı zamanda yeni yapılacak Mecidiyeköy-Havalimanı arası metro hattından direkt bağlantı alıyor.  ntvmsnbc

Etiketler : Via Properties , Via Port Venezia , Via Port Venezia kuleleri , Gürsoy Yatırım

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman