Sinpaş GYO, yeni projeleri ile 'Sinpaşlı Mutlu Aile' sayısını üçe katlayacak

Sinpaş GYO, yeni projeleri ile 'Sinpaşlı Mutlu Aile' sayısını üçe katlayacak

Sinpaş GYO 'Sinpaşlı Mutlu Aile' sayısını üçe katlayacak!

Türkiye'nin ilk temalı konut projelerine imza atarak farklılığını ortaya koyan ve ülkenin öncü gayrimenkul şirketleri arasında yerini alan Sinpaş GYO, ev sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklı yaşam sunmaya devam ediyor. Sinpaş GYO, yeni projeleri ile 'Sinpaşlı Mutlu Aile' sayısını üçe katlayacak
 
Mutlu yaşam alanları geliştirme hedefi ve 40 yıla yaklaşan deneyimiyle Bosphorus City, Lagün, Aqua City 2010, İstanbul Sarayları ve Bursa Modern gibi Türkiye'de gayrimenkul sektörüne yön veren konsept konut projelerine imza atan Sinpaş GYO, her yıl 1.500 aileyi ev sahibi yapıyor. Portföyünde 16 gayrimenkul projesi bulunan şirket, gelecek 5 yıl içinde 13.500 adet konut üretecek. Son 6 yıl içerisinde 7 proje hayata geçiren ve 6500 aileye mutlu bir yaşam sunan Sinpaş GYO, satışı devam eden ve yakın dönemde tanıtımını yapacağı projelerle mutlu aile sayısını 3'e katlamayı hedefliyor.
 
DEĞERİ ARTIYOR
YaŞam kalitesini artıran ve yatırımcıların yüzünü güldüren özgün projeler geliştirme misyonuyla hareket ettiklerini söyleyen Sinpaş GYO İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik 'Sinpaş GYO olarak konsept projelerle sektördeki firmalardan ayrıştık. Çünkü insanlar artık yalnızca barınacakları konut aramıyorlar; yaşamlarını farklılaştıracak, konforlarını bir adım üste taşıyacak ve huzur bulabilecekleri konutları tercih ediyorlar. Sektörün büyük oyuncuları olarak bizim de tüketici taleplerini dikkate alarak üretim yapmamız gerekiyor. Konsept projeler buna imkan tanıdığı için büyük önem taşıyor. İnsanların talepleri bu yönde devam ettikçe, konsept projeler, farklılaşmanın en önemli unsuru olarak öne çıkmaya devam edecektir. Proje yaptığımız bölgelerin bizim projelerimizden sonra değerinin arttığını görüyoruz' dedi.
 
Ankara ve İstanbulluları yepyeni projeler bekliyor...
Ankara'nın yükselen değeri İncek'te hayata geçecek İncek Life, yeşil ve suyla zenginleşen konseptiyle adeta şehrin içinde bir vaha olacak. Sinpaş GYO kalitesiyle 150 dönüm arazi üzerine kurulan ve yüzde 70'i yeşil alan ve su  olarak ayrılan projede, konutlar birbirinin manzarasını kesmeyen yerleşim planıyla yeşilin ve suyun muhteşem uyumuna hakim olacak. Doğal ortamda yüzülebilir biyolojik gölü, tematik bahçeleri, yogadan golfe uzanan açık ve kapalı zengin spor alanları, fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu ile İncek Life, Ankara yaşamına tazelik getiriyor. Standart kalıpların dışında, Ankara'daki ilk konsept proje olan Incek Life eğlence, aktif sosyal yaşam, güvenlik, prestij, konfor ve statüyü bir arada sunuyor. Yaklaşık 1 kilometrelik yürüyüş, koşu ve bisiklet parkuru ve pilates imkanlarıyla sağlıklı bir yaşam sunacak olan İncek Life'ın satış ofisinde ise diyetisyen hizmetleri şimdiden başladı. Hafta sonları satış ofisinde ziyaretçilerle buluşan diyetisyen, yağ ve kas ölçümü yaparak doğru beslenme tekniklerini kişiye özel paylaşıyor, sağlıklı yaşam önerilerinde bulunuyor.
 
Sinpaş GYO'lular ayrıcalıklı yaşıyor
Modern mimariyle yeniden yorumlanan Çırağan, residence hizmetleriyle dikkat çekiyor İstanbul'un en gözde yeni yerleşim alanlarından biri haline gelen Küçükçekmece'de Sinpaş GYO tarafından projelendirilen İstanbul Sarayları'nın merakla beklenen Çırağan etabı residence hizmetleri ile dikkat çekiyor. Şehre yüzyıllar boyu hükmeden saraylardan ve çevresindeki semtlerden esinlenilerek modern mimariyle yeniden yorumlanan Çırağan'ın palmiyeler ile çevrili havuzunda yüzebilir, Kız Kulesi'nde manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Çırağan Residence'de concierge hizmeti, 7/24 call center, VIP transfer hizmeti/ oto kiralama, vale ile oto yıkama, alışveriş servisi, gayrimenkul yatırım danışmanlığı, profesyonel sağlık danışmanlığı, veteriner danışmanlık hizmeti, teknik destek hizmeti, kuru temizleme, housekeeping, catering hizmeti, parti ve organizasyon hizmeti, toplantı odaları, çocuk oyun odası, el sanatları atölyesi hizmetleri veriliyor.
 
15 bin kişiyi ev sahibi yaptı
Bugüne kadar 15 bin kişiyi ev sahibi yaptıklarını belirten Çelik, Sinpaş GYO'nun büyümesi ile ilgili olarak şunları söyledi; 'Sinpaş GYO olarak 2011 yılında teslim ciromuzda yüzde 74 artış göstererek 645 milyon TL'ye ulaştık. 2011 sonu itibarıyla 1315 adet konut satışı gerçekleştiren Sinpaş GYO, 2012 Ekim ayı itibariyle geçen yılın toplam satışını şimdiden geçti. Gelecek yıl da satış ciromuzu yüzde 30 oranında artırmayı hedefliyoruz.' Ankara'daki proje atılımlarının da devam edeceğini belirten Ömer Faruk Çelik, 'Ankara'nın havasını değiştirmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki iki yılda Ankara'da yapacağımız projeler için 400 milyon TL yatırım yapmayı planlıyoruz' dedi.
 
İstanbul'un yeni ikonu: Bomonti Time
ŞİŞLİ Bomonti'de konumlandırılan Bomonti Time, Sinpaş GYO'nun yüksek yaşam standardını kent içine taşıyarak, sakinlerine hem zaman yönetiminde, hem de yaşam biçiminde konforu sunuyor. Sinpaş GYO'nun İstanbul kent merkezindeki ilk projesi olma özelliğini de taşıyan Bomonti TIME, şehirli insanın ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilerek gerek AVM, gerek spor ve dinlenme alanlarıyla zenginleştirilmiş. Şehrin yoğun akışından kopmadan huzurlu bir yaşam sunan projede zamanın insanları değil, insanların zamanı yönetmesi hedeflenmiş.
 
Ortaköy'de Çarşıda Yaşam capcanlı
Türkiye'nin ilk temalı konut projesi olan ve İstanbul'a ikinci Boğaz'ı getiren Bosphorus City'nin renkli ve hareketli etabı Ortaköy'de yaşam başladı. İstanbul'un en renkli semtlerinden biri olan Ortaköy'ün güzelliklerini yaşatacak etabın içerisinde yer alan Ortaköy Çarşı Alışveriş Merkezi, her ihtiyacın kolaylıkla karşılanabileceği çeşitlilikte markaları barındırıyor. Proje sakinlerine ve çevre halkına hizmet veren Ortaköy Çarşı'da süpermarketten restorana,  kuaförden spor merkezine, kuru temizlemeden pet shop'a kadar pek çok mağaza hizmet veriyor. Bölgenin en geniş çaplı sosyal tesisinde alışverişi daha kolay hale getirmek için, site içerisinde ücretsiz servis olanağı tanınırken, boğazdan tekneyle de ulaşım sağlanabiliyor. Akşam

Etiketler : Sinpaş GYO , Bosphorus City , Lagün , Aqua City 2010 , İstanbul Sarayları ve Bursa Modern

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman