Monumento Kartal'da Geleceğin Trendleri

Monumento Kartal'da Geleceğin Trendleri

Monumento Kartal'da Geleceğin Trendleri!

Monumento Kartal, iş ve sosyal hayatı birleştiren modern konsepti ile geleceğin gayrimenkul trendlerine uyum sağlıyor....
 
Kuzeyyıldızı Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş. tarafından Kartal'da hayata geçirilen; geniş yaşam alanları, ferah cephesi ve sunduğu sosyal ayrıcalıkları ile dikkat çeken karma proje Monumento Kartal, iş ve sosyal hayatı birleştiren modern konsepti ile geleceğin gayrimenkul trendlerine uyum sağlıyor.
 
Gayrimenkul Yatırım Ortakları Derneği'nin (GYODER) "2023 Vizyonunda Gayrimenkul Sektörü" raporuna göre konut talepleri; doğa ile dost yapılara yönelecek, teknoloji ile hayatı kolaylaştıran, işle evi birleştiren konseptler rağbet görecek. Bu rapora göre; doğaya saygılı, küçük ve teknolojik konutlar, günümüzün ve geleceğin trendi olma yolunda.
 
"İş ve Sosyal Hayatınızın Kusursuz Sentezi" mottosu ile yola çıkan Monumento Kartal, Adalar ve İzmit Körfezi'ni görecek şekilde tasarlanmış 90 adet home ofis ve 42 adet rezidansı ile GYODER'in açıklamış olduğu bu trendleri içinde barındırıyor. Şubat 2014'de teslim edilmesi planlanan ve tüm sosyal olanakları güçlü bir altyapı donanımı ile destekleyen Monumento Kartal'da geniş ortak alanlar, rezidans ve home ofis sahiplerinin iş ve sosyal hayatlarını dengeli bir şekilde sürdürebilmeleri için özenle tasarlanıyor.
 
Kentsel Dönüşüm kavşağı üzerinde hızla yükselen Monumento Kartal, ocak ayında açılacak olan dünyanın en büyük Adalet Sarayı'na, metroya, TEM ve E5 karayoluna olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. GYODER'in "2023 Vizyonunda Gayrimenkul Sektörü" raporuna göre bu bölge, %20 oranında prim yüzdesine sahip.

Etiketler : Gayrimenkul Yatırım Ortakları Derneği , GYODER , 2023 Vizyonunda Gayrimenkul Sektörü , Monumento Kartal

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman