Tarabya manzaralı kral dairesi

Tarabya manzaralı kral dairesi

 Tarabya manzaralı kral dairesi

Bayraktar Group'un Emekli Sandığı'ndan aldığı ve yakında kapılarını açmaya hazırlanan Grand Tarabya Oteli, mimarisiyle dikkatleri çekti.
 
İstanbul'da bir döneme damgasını vuran sayısız filmin çekildiği, ünlü düğünlere ev sahipliği yapan otel renovasyondan geçirildikten sonra kapılarını açmaya hazırlanıyor. Otelin iç mimarisini Çırağan Sarayı, tarihi Harikzedegan Apartmanları'nda kurulan Crowne Plaza Hotel gibi otellerin mimarisini yapan Hande Tözün üstlendi. Projenin 300 metrekarelik kral dairesi iki kattan oluşuyor. Tarabya Koyu'nu 270 Derece gören bu özel bölümde, ilk kat yatak odasına ayrılmış. 
 
Yatağınızda dinlenirken deniz manzarasının izlendiği odada televizyon izlemek istediğinizde ise yatağın ayakucunda, özel kabininde gizlenen televizyon ekranının görünmesi için bir tuşa basmanız yeterli. Dubleks Kral Dairesi'nin üst katı bir çalışma odası olarak düzenlendi. Kubbeli bir mimariye sahip olan odanın banyosundaki deniz manzaralı jakuzi de spa keyfine farklı bir boyut getiriyor. Terastan ise tekneler, Marmara Denizi'nin yunusları ve yalılar görülüyor.

Etiketler : Bayraktar Group , Emekli Sandığı , kral dairesi

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman