Nissa O2 Residence Bahçeşehir’in Zirvesine Oturdu

Nissa O2 Residence  Bahçeşehir’in Zirvesine Oturdu

 İSTANBUL’UN EN PRESTİJLİ PROJELERİNDEN BİRİ 134 METRELİK HEDEFİNE ULAŞTI

Nissa O2 Residence  Bahçeşehir’in Zirvesine Oturdu
 
İstanbul’un ilk uydu kenti Bahçeşehir; mimarisi, teknik özellikleri ve fark yaratan uygulamaları ile prestijli bir projeye ev sahipliği yapıyor: Nissa O2 Residence… Bölgenin en yüksek binası olarak nitelendirilen ve lansmanı 2011 yılında yapılan Nissa O2 Residence, hedeflediği 134 metrelik yüksekliğe ulaştı.
 
Uluslararası alanda birçok önemli projeye imza atmış olan ve Avusturya-Türk ortaklığı olarak 2005 yılında kurulan Nissa İnşaat’ın, İstanbul Bahçeşehir’de gerçekleştirdiği Nissa O2 Residence inşası hızla ilerliyor.
 
İstanbul’un ilk ve en önemli uydu kenti Bahçeşehir’de benzerlerinden birçok farklı özelliği ile ayrılan Nissa O2 Residence’da 134 metrelik yüksekliğe ulaşıldı. 18.255 metrekare arazi üzerinde  temeli 2011 yılında atılan Nissa O2 Residence 2013 yılı Eylül ayında tamamlanacak.
 
Yaşam kalitesi açısından Türkiye’de bir ilk olarak kabul edilen işlevsel çift cephe sistemi Nissa O2 Residence’in en önemli özelliği… Bu sistem; daire cephelerinin 2 metre dışında beton kirişler önünde uygulanan ikinci bir cam cephe ile sağlanıyor. Ayrıca her katta daire içlerinde tavandan tabana kadar sürgülü olarak açılabilen camlar ile projede kesintisiz gün ışığı ile aydınlanan bir ortam ve ikinci bir yaşam alanı oluşturulurken 365 gün 24 saat oksijen dolu, sağlıklı nefes alma olanağı sağlanıyor.
 
Dört bağımsız kuleden oluşan Nissa O2 Residence; 16 cephesi, 37 katı ile bulunduğu lokasyonda oldukça dikkat çekiyor. 230 konuttan oluşan projenin sosyal yaşam alanları arasında; fitness, pilates, spa ve masaj olanakları ile spor kulübü, çocuk merkezi ve oyun alanları, açık teras alanı, özel restaurant, tenis-basketbol sahaları, dinlenme alanları, yürüyüş yolları, kapalıdan açığa özel olarak projelendirilen havuz birimleri ile imkanları yer alıyor.
 
Nissa O2 Residence hakkında ayrıntılı bilgi almak için Nissa O2’ye (0212) 444 78 89 numaralı telefondan ya da www.nissaO2residence.com internet adresinden ulaşmak mümkün.

Etiketler : Nissa O2 Residence Bahçeşehir , Nissa O2 Residence

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman