Dumankaya Gizli Bahçede Villa Konforu

Dumankaya Gizli Bahçede Villa Konforu

Projede, özel havuzunun dışında diğer villa sahipleri ya da misafirlerinizle keyifli anlar yaşayabileceğiniz ortak bir açık havuz ve güneşlenme terasları yer alıyor. Günün aydınlık saatlerinde bambaşka bir villa sizi beklerken, gecenin karanlığında havuzun masmavi ışıkları, bahçe ve villa aydınlatmaları sizi büyüleyici bir ortama sürükleyecek.

Projede 24 Adet ikiz ve bir adet tekli olmak üzere toplam 49 adet villa bulunmaktadır. Gizli Bahçe'nin eşsiz arazisinde konumlanan projede akıllı mimarisi sayesinde hiçbir villa diğerinin manzarasını kesmiyor...
Gizli Bahçe'nin 256 m2 ile 271 m2 arasında değişen geniş ve kullanışlı villaları, size ailenizle birlikte keyifli bir yaşam sunuyor.. Ayrıca her villa için 295 m2 ile 945 m2 arasında değişen çok özel bahçeler sizleri bekliyor.
Bölgenin yakın civarında Sabiha Gökçen Havaalanı, İstanbul Park (Formula), Viaport AVM, Atlantis AVM, Neomarin AVM, Pendorya AVM ve Metro gibi alışveriş merkezleri ve Viaport Otel bulunmaktadır. İnşası devam eden Viaport Fuar-Kongre Merkezi yine bu bölgeye yakın mesafededir. Bunların dışında Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Koç Lisesi, Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Tuzla Tersanesi, Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Anadolu Sağlık Merkezi ve Tübitak da bu bölge içerisinde yer alıyor.

Etiketler : Sabiha Gökçen Havaalanı , İstanbul Park , Formula , Viaport AVM , Atlantis AVM , Neomarin AVM , Pendorya AVM ve Metro , Gizli Bahçe , Dumankaya

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman