Makro İnşaat ve Başakşehir Belediyesi’nin ortaklaşa inşa ettiği projede taziye odası var

Makro İnşaat ve Başakşehir Belediyesi’nin ortaklaşa inşa ettiği projede taziye odası var

 

Taziye odalı proje!
Makro İnşaat ve Başakşehir Belediyesi’nin ortaklaşa inşa ettiği projede taziye odası var
 
Makro İnşaat ve Başakşehir Belediyesi’nin ortaklığında inşaa edilen Mavera Başakşehir, konut sahiplerine bir evin çok ötesinde ultra bir yaşam sunuyor.  Başakşehir’de 1. Etap ve 2. Etap’ın ortasında bulunan Başakşehir Belediyesi’ne ait çok değerli ve merkezi bir arsa üzerinde inşa edilen Mavera Başakşehir’de hayat 18 ay sonra başlıyor. 
 
Proje, 274 lüks konut ve cadde konseptli 70 adet ticari üniteden oluşuyor.  3+1, 4+1, 5+1 ve 8+2 daire seçeneklerinin yer aldığı Mavera Başakşehir, her yönüyle Başakşehirliler’in nitelikli ve fonksiyonel konut beklentileri dikkate alınarak geliştirildi.  Bu beklentiler doğrultusunda proje, dünyaca ünlü markalarla ve tüm ihtiyaçlar düşünülerek eksiksiz bir donanımla planlandı.  Bu anlamda, doğal İtalyan mermer ve İznik çinileri ile harmanlanmış kubbeli daire içi banyo+ Türk hamamı,  tüm odalarda yerden ısıtma konforu, yüksek vakum gücüne sahip merkezi elektrik süpürge sistemi, tüm pencerelerde elektrikli otomatik panjur, su baskını, hırsızlık, gaz ve duman sensörleri ile anında cep telefonuna olay ihbar özelliği bulunan yüzde 100 daire içi güvenlik paketi konut sahiplerine sunuldu.
 
TAZİYE ODASI VAR
Mavera Başakşehir tesisleriyle de fark yaratıyor. Projede yılın 365 günü kullanılabilecek iki adet yetişkin, iki adet de çocuk havuzu bulunuyor. Yine ikişer adet SPA, fitness salonları, saunalar ile açık hava sineması, cafe restaurant, çok amaçlı salon, kadın-erkek mescidleri, site sakinlerinin kullanıma özel, taziye ve kabullerini yapabilecekleri salonlarla birlikte birçok aktivite alanına yer verildi. Çocuklar için kreş, gençler için spor ve oyun salonlarının da bulunduğu Mavera Başakşehir, peyzajıyla da iddialı.  Altı adet şelale, göletler, wi-fi park, meyve bahçeleri, yetişkin tematik ağaç ve bitkilerle zenginleştirilmiş özel tasarım peyzaj alanı, daire sahiplerine mavi ve yeşilin gerçek bir seremonisi olarak sunuluyor. Projenin gece tasarımı da uzman tasarım ekibi tarafından çok özel hazırlandı. Şelaleler ve göletlerde özel ışık efektlerinin yanı sıra peyzaj alanlarında ve diğer alanlarda yapılacak özel aydınlatma efektleri ile proje adeta tematik bir parkın ötesinde tasarlandı. Projedeki tüm dairelerin salon ve mutfak cephesinden ve geniş balkonlarından site içerisindeki bu özel tasarım peyzaj alanını görmek mümkün olacak.   Habertürk

Etiketler : Makro İnşaat ve Başakşehir Belediyesi , Mavera Başakşehir , konut

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman