KETEN İNŞAAT'IN LEVENT VE ETİLER PROJELERİ'NDEKİ SON DAİRELERİ SİZLERİ BEKLİYOR

KETEN İNŞAAT'IN LEVENT VE ETİLER PROJELERİ'NDEKİ SON DAİRELERİ SİZLERİ BEKLİYOR

KETEN İNŞAAT'IN LEVENT VE ETİLER PROJELERİ'NDEKİ SON DAİRELERİ SİZLERİ BEKLİYOR

 “Yeni Nişantaşı’nın mimarı” anlayışıyla başta Nişantaşı olmak üzere şehir merkezinde yaptığı yapılarla tanınan Keten İnşaat A.Ş'nin Levent ve Etiler projelerindeki son daireleri kaçırmayın

Nişantaşı'nın yanı sıra Etiler, Levent gibi şehrin önemli merkezlerinde de projeler geliştiren Keten İnşaat A.Ş, yeni bir çok binanın mimarı olmaya devam ediyor. Mimari ve kentsel tasarım yönünün yanı sıra ekolojik teknoloji kullanımını da güçlendiren Keten İnşaat A.Ş, Levent ve Etiler'deki projeleriyle sizlere hem şehrin merkezinde hem de yeşillikler içinde bir yaşam fırsatı sunuyor.

Etiler Akasya Projesi, 70 metrekarelik 1+1 ve 110 metrekarelik 2+1’lerden toplam 13 daireden oluşuyor. Kasım 2012'de yapımına başlanan proje, İstanbul’un en güzel ve istisnai semtlerinden birisi olan Etiler'de oturma ayrıcalığını sunacak. Etiler Akasya Projesi, 12 milyon dolarlık proje değerine sahip.

Levent Projesi 55 ve 65 metrekarelik 1+1, 85 ve 110 metrekarelik 2+1 dairelerden oluşuyor. Proje gerek metroya yakınlığı gerekse yeşillikler içinde olmasıyla daire sakinlerine kolay ulaşım ve doğaya yakın, huzurlu bir yaşamı birarada sunuyor. Projede kalan son birkaç daire için 540 bin liradan başlayan fırsatları kaçırmayın.

Satış Ofisi Telefonu: (533) 9207450

Etiketler : Keten İnşaat A.Ş , Levent ve Etiler projelerindeki

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman