Lüks konutu dantel gibi işliyor

Lüks konutu dantel gibi işliyor

Lüks konutu dantel gibi işliyor

 Lüks projelere satış ve danışmanlık hizmeti veren Marqet, bir projeyi inşaat öncesi aşamada ele alıp teslime kadar olan tüm süreçleri yönetiyor.

Gayrimenkul projelerinde bireysel ve kurumsal müşterilere danışmanlık hizmeti sunan Marqet, inşaat öncesi süreçlerde proje teslim edilene kadar uzun bir süreci ele alıp ona göre projeler geliştiriyor.

Konut projelerinin pazarlama ve satış faaliyetlerini de yürüten şirket A Plus hazır gayrimenkullerin alımı, satımı, kiralaması alanında uzmanlaştı. Marqet sahibi Müge Büyükyılmaz, yapılması planlanan konut projelerinin pazarlama ve satış stratejileri veya mevcut planların gözden geçirilip gerekli durumlarda proje revizyon tavsiyelerinden, satış kampanyalarının yönetilmesine kadar tüm süreçlerde danışmanlık hizmetleri sunduklarını söyledi.

Sadece lüks segmente ait projeleri üstlendiklerini söyleyen Büyükyılmaz, sıfır projeler dışında ikinci el rezidans, yalı, villaların da pazarlama ve satışını üstlendiklerini de söyledi. Büyükyılmaz, projenin en başından teslime kadar tüm süreçlerini yönettiklerini söyleyerek “Bir projeye kaç oda salon ürün geliştireceğiniz, hangi fiyata ve kime satacağınız, banka kredi koşullarının sağlanması gibi gerekli tüm hizmetleri barındırıyoruz. Aslında bir anlamda müşteri ile yatırımcı arasında bir köprüyüz” dedi.

Marqet, bugüne kadar Elit Residence, İstanbul İstanbul, İstanbul Zen, Ev İdea, İstanbul Bis, Kent Optimum Zekeriyaköy, Alya Konakları, Göçek Bayview Villaları, Alaçatı Zeytinlik Evleri, Çamlıca+210, Keten projeleri, L’ist İstinye Suites, Maritza İstinye, Maçka Suites projelerinin satışını üstlendi. 

Etiketler : Lüks konut , Marqet sahibi Müge Büyükyılmaz , Gayrimenkul projeleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman