Folkart Towers; İzmir’in Gözde Projesi

Folkart Towers; İzmir’in Gözde Projesi

Folkart Towers; İzmir’in Gözde Projesi

İnşaat sektörünün en kapsamlı ve kaliteli yayınlarından biri olan Exclusive Homes dergisi bir yıl boyunca okurlarının beğenisine sunduğu markalı emlak projelerini tekrar gözden geçirdi ve yılın en öne çıkan, en yıldızı parlayan, en ses getiren projelerinden geniş bir seçki hazırladı.
 
24 dalda sektörün yıldızlarını seçtiği bu çok özel dosyada başarılı mimariden, lokasyona, en doğru karma kullanımdan en özgün temaya sahip projeye birçok alanda projeleri değerlendirip en başarılı olanları seçti. Folkart Towers’ı en iyi yüksek bina seçen Exclusive Homes dergisi sayfalarında projeyi tanıttı.
 
İzmir’in en dikkat çeken projesi olan Folkart Towers 200’er metre yüksekliğindeki 40’ar katlı iki kulesiyle daha inşa halindeyken İzmir’in yeni kent merkezinin simgesi oldu. Tamamlandığında Avrupa’nın en yüksek 5. İkiz kuleleri olacak Folkart Towers bünyesinde alışveriş merkezleri, spor kompleksleri, ofis ve rezidanslar bulunan toplam 150 milyon dolarlık bir yatırım. Şu anda inşaatı devam eden proje 2013 yılı sonunda tamamlanacak. 
 
Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak” Exclusive Homes gibi sektörün önemli bir yayın organının Folkart Towers’ı en iyi yüksek bina seçmesi bizi çok gururlandırdı. Daha önce de Türkiye’nin en güçlü konut markaları ve Türkiye’nin en çok konuşulan markaları arasında yer aldık. Narlıdere projemiz ile de Avrupa’da önemli bir ödül aldık. Bu ödüller bizi motive ederek her zaman daha iyi olmaya teşvik ediyor” dedi.  sabah

Etiketler : Folkart Towers , Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak , İnşaat sektörü

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman