Tüm detaylarıyla 3 boyutlu olarak gösteren firmalar arasına BULUT İnşaat da katıldı

Tüm detaylarıyla 3 boyutlu olarak gösteren firmalar arasına BULUT İnşaat da katıldı

 

Bulut İnşaat, proje maketini 3D sanal ortama taşıdı!
Markalı konut projelerini alışılageldiği gibi sadece satış ofislerindeki maketler üzerinden sergilemek yerine, haritadaki gerçek konumlarında ve tüm detaylarıyla 3 boyutlu olarak gösteren firmalar arasına BULUT İnşaat da katıldı. 
 
Google Earth tabanlı yazılımıyla kullanıcılarına 3 boyutlu sektörel bir rehber hizmeti sunan ve bu özelliği ile de dünyada tek olan 3DLocationEarth.com, inşaat sektörünün lider firmalarından Bulut İnşaat’ın EVVİVA markalı 8 projesini 3. Boyuta taşıdı. Uygulama sayesinde http://3dlocationearth.com/bulutinsaat linkini ziyaret edenler, firmanın konut projelerini, inşaat alanına gitmelerine gerek kalmadan 3 boyutlu görüntüler eşliğinde detaylı olarak gezebiliyor. Üstelik bu işlemi dünyanın her yerinden ve sadece birkaç dakikada gerçekleştirebiliyor. 
 
İnşaat sektörünün lider kuruluşlarından Bulut İnşaat, gerçekleştirdiği yeni uygulamayla, İstanbul’un yükselen değeri Esenyurt bölgesindeki EVVİVA markalı tüm projelerini 3. Boyuta taşıdı. Gerçekleştirilen işbirliği ile ilgili bir açıklama yapan Bulut İnşaat yöneticisi Volkan Bulut, artık hayata geçirilen konut projelerinde alıcı grubun, sadece projenin bulunduğu bölge insanı değil, tüm ülke hatta tüm dünya olduğunu vurgulayarak “Özellikle yabancılara mülk satışı ile ilgili yasayla birlikte artık ortada gerçekten devasa bir alıcı potansiyeli var. Fakat dünyanın her noktasındaki alıcılara, satış ofisimize gelip projeyi yerinde görün deme ya da maket üzerinden tanıtma şansımız yok. Bu nedenle yapımını üstlendiğimiz markalı konut projelerini, teknolojik yenilikleri kullanarak tanıtmak üzere 3DLocationEarth.com ile işbirliğine gittik, 3 boyutlu uygulamaya geçtik” dedi. 
 
Bulut İnşaat’ın EVVİVA markalı projeleri dünyanın her yerinden gezilebiliyor
 
3DLocationEarth.com tarafından gerçekleştirilen uygulama sayesinde, Evviva Gold, Evviva Queen, Evviva Gümüş City, Evviva Tower, Evviva Home, Evviva İnci, Evviva Residence ve Evviva Yaşam Merkezi’nin 3 boyutlu modellerine tek bir link üzerinden ulaşılabiliyor. Bulut İnşaat’tan konut satın almak isteyenler, http://3dlocationearth.com/bulutinsaat linkine girerek, projelerin; haritadaki yeri, şehir merkezine olan konumu, ulaşım alternatifleri, geliş-gidiş güzergahları, sosyal alanları, otoparkı, yürüyüş yolları gibi tüm detaylarını farklı açılardan görebiliyor.

Etiketler : Bulut İnşaat , proje maket , Markalı konut projeleri , Google Earth , Bulut İnşaat EVVİVA markalı 8 projesi , Evviva Gold , Evviva Queen , Evviva Gümüş City , Evviva Tower , Evviva Home , Evviva İnci , Evviva Residence ve Evviva Yaşam Merkezi

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman