ÜNAL İNŞAAT’IN, PLUS ROOM SİSTEMİ İLE SINIRSIZ BİR YAŞAM ALANINIZ OLSUN

ÜNAL İNŞAAT’IN, PLUS ROOM SİSTEMİ İLE  SINIRSIZ BİR YAŞAM ALANINIZ OLSUN

 

ÜNAL İNŞAAT’IN, PLUS ROOM SİSTEMİ İLE

SINIRSIZ BİR YAŞAM ALANINIZ OLSUN

Ünal İnşaat;  İstanbul INN Aparts serisinin ilk projesi “Küçükyalı Aparts”ın Plus Room sistemi ile site, residance gibi toplu yaşam alanlarına ve Kentsel Dönüşüm’e yeni bir bakış açısı getiriyor. Anadolu Yakası’nda uygun fiyatlı, yeni ve modern bir komplekste yaşamak isteyenlere hitap eden proje, Plus ROOM’la İstanbullulara sonsuz bir yaşam alanı sağlıyor.

Türkiye’de ve dünyada çeşitli örnekleri olan, sosyal donatı yönetim sisteminin modernize edilmiş hali Plus Room; bir evin içine sığamayacak, alışılmış sitelerin sosyal tesislerinin kapsayamayacağı kadar çok ve farklı odalar yaratıyor. 1900 metrekarelik bir evin sahip olabileceği tüm özellikleri barındıran bu mimari yaklaşım, odaların ihtiyaç duyulduğunda eve dahil edilmesini ve istenildiğinde çıkarılmasını sağlıyor.

Plus ROOM’un “İstanbul INN Küçükyalı Aparts”a özel çözümleri arasında; Misafir OdasıParty&Karaoke Room, çamaşır ve ütü için LaundryDepo AlanlarıOyun OdasıKapalı Yüzme Havuzu ve Sauna bulunuyor. Plus ROOM’da aynı zamanda kendini geliştirmek ve yenilemek isteyenlere Private Studio, özel ses ve görüntü sistemli 20 kişilik Private CinemaPrivate Fitness RoomPlaystation Room ve acil durumlarda yardım alınabilecek, her türlü ilk yardım ünitesinin bulunduğu, ambulans desteğinin de sağlandığı First – aid Room gibi özel hizmetler de veriliyor.

Kişisel kullanım amaçlı geliştirilen ve evin bir odası gibi yararlanılan Plus Room, diğer tesislerin aksine aidat gerektirmiyor. Daire sakinleri kullanmak istedikleri odalara, kendilerine verilecek kartlarla 15 – 30 TL. arasında bir kullan-öde sistemle giriş yapabiliyor. Küçükyalı metro durağına 600 metre mesafede, yeni açılacak Optimum Alışveriş Merkezi’nin 900 metre arkasında bulunan “İstanbul INN Küçükyalı Aparts”; her kesim ve bütçeye yönelik, yatırım ve oturma amaçlı daireler sunuyor. Herkes için eşit mutluluk anlayışıyla kurgulanan  “İstanbul INN Küçükyalı Aparts”; özel çözümleriyle aynı zamanda engelli, yaşlı ve çocuklu ailelere de kolaylıklar sağlıyor.

Teslim tarihi                        : Nisan 2014

Toplam konut sayısı          : 112

Konut tipleri                        : 1+0, 1+1, 2+1, 3+1

Konut fiyatları                     : 89.000 TL - 459.000 TL arasında

Etiketler : Ünal İnşaat; İstanbul INN Aparts serisi

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman