Nish Adalar'da Taksitler 1 yıl sonra başlıyor

Nish Adalar'da Taksitler 1 yıl sonra başlıyor

Taksitler 1 yıl sonra başlıyor

Nish Adalar'da başlatılan kampanya kapsamında, yüzde 1 peşinatla ve fark ödemeden taksitleri 1 yıl erteleme fırsatı sunuluyor.
 
Özyazıcı İnşaat tarafından Maltepe'de inşa edilen Nish Adalar'da hemen teslim daireler yüzde 25 peşinatla ve 12 ay taksit ertelemeli olarak alıcı buluyor. Kampanya kapsamında taksit erteleme imkânı sunan bankalar, ötelemeden dolayı taksitlere herhangi bir maliyet yansıtmıyor. 
 
Taksit Ertelemede Ek Ödeme Yok 
Hemen teslim dairelerin de satışta olduğu projede, teslime ve oturmaya hazır daireler sadece yüzde 25 peşinatla 12 ay taksitlerin ötelenebildiği banka kredisi ile sahiplerini buluyor. Nish Adalar projesinde 60 aya kadar yüzde 0,84, 120 aya kadar yüzde 0,85 faiz oralarıyla kredi kullanılabiliyor. Öteleme kampanyasından faydalananlar da bu oranlara ek olarak herhangi bir ödeme yapmıyor. Alternatif ödeme planlarının sunulduğu Nish Adalar'da fiyatlar ise 206 bin 817 TL'den başlıyor. 
 
Yaşam Başladı 
Nish Adalar projesinin ilk iki etabında teslimler başladı. Üçüncü etap teslimleri aralıkta başlarken, son etap teslimleri de Mart 2013'te yapılacak. 202 bin 500 metrekare arsa üzerinde inşa edilen proje kesintisiz Adalar manzarasıyla dikkat çekiyor. Süreyyapaşa'nın en yüksek kesiminde bulunan projede toplam 2.300 konut yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçeneklerin sunulduğu projede dairelerin büyüklükleri 83 ile 207 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 
 
Ulaşım avantajı 
Nish Adalar, manzarasının yanı sıra 160.000 metrekarelik peyzaj alanı, Süreyyapaşa Korusu ve projenin arkasını tümüyle kaplayan ormanlık alanı da dikkat çeken Welness Merkezi ile birlikte tüm aktiviteleri kapsayan, spor tesisinin site sakinlerine üyelik esası ile hizmet vereceği Nish Adalar'da tenis kortları, voleybol ve basketbol sahaları, tüm spor ihtiyaçlarını karşılayacak sayıda tasarlandı. Projede ayrıca 4 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu yer alıyor. Ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alan Nish Adalar projesi E-5 karayoluna 2,5 km, sahil yoluna 4 km mesafede yer alıyor.

Etiketler : Nish Adalar , Özyazıcı İnşaat

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman