Ege Boyu’nun minik tanıtım ofisleri Anadolu yakasını geziyor!

Ege Boyu’nun minik tanıtım ofisleri Anadolu yakasını geziyor!

Ege Boyu’nun minik tanıtım ofisleri Anadolu yakasını geziyor!

Ege konsepti Anadolu yakasını sarıyor!
 
Anadolu Yakası’nda Ege havası esiyor!
 
İstanbul’un karmaşasından uzak kalmak isteyen, aynı zamanda şehirden kopamayan Ege âşıklarına hitap eden Ege Boyu projesinin aynı konseptle tasarlanan minik tanıtım ofisleri Anadolu Yakası’nın merkezi noktalarını geziyor.
Ege Boyu’nun minik tanıtım ofisi, 02-16 Aralık tarihleri arasında Palladium Alışveriş Merkezi’nde Ege aşıklarıyla buluştu. Projeden yerini rezerve ettirmek isteyen ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği tanıtım ofisinde, oyun hamurları ve boyama kitapları miniklerle paylaşıldı. Aileler, Ege Boyu hakkında bilgi alırken, minik ziyaretçiler animatör eşliğinde keyifli vakit geçirdi.
Yoğun ilgi ile devam eden tanıtım günlerinin ikinci durağı ise Bağdat Caddesi olacak. 22 ila 31 Aralık tarihlerinde Kazım Kulan çarşı önünde kurulacak Ege Boyu minik tanıtım ofisinde de aileler ve küçükler için keyifli aktiviteler düzenlenecek.
 
Ege Boyu’nda vade farksız 48 ay taksim imkanı
Eviya Gayrimenkul’ün Ege aşkıyla İstanbul’u saran projesi Ege Boyu’nun yeni kampanya sürecinde müşteriler ev fiyatının yüzde 65 için yüzde 0,72 vade farkı ile 96 ay banka kredisi kullanabiliyorlar. Yüzde 35’ini ise firma bünyesinde vadelendirebiliyorlar. Banka kredisi ile ev almayı tercih etmeyen müşteriler firma bünyesinde vade farksız 48 ay vadeli bir ödeme seçeneğinden yararlanabiliyor. Konut fiyatlarının 150 bin 696 TL’den başladığı Ege Boyu’nda minimum 5 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.
 
Künye
Ege Boyu'nda katları 1 ila 11 arasında değişen 17 blok yer alıyor. Alanları 42 ile 204 metrekare arasında değişen 644 konut ve 28 ticari üniteden meydana gelen Ege Boyu'nda stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneği bulunuyor.  Ege Boyu 1’inci etabın Haziran 2014’te, 2’nci etabın ise Ekim 2014’de teslim edilmesi planlanıyor.

Etiketler : Ege konsepti , Ege Boyu , Eviya Gayrimenkul

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman