Newista Residence'ın İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor.

 Newista Residence'ın İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor.

 

 Newista Residence'ın İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor.
 
 Hasoğlu Yapı'nın İstanbul'daki projelerinden biri olan ve Beylikdüzü ile Esenyurt'un kesiştiği noktada konumlanan Newista Residence'ın inşası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Esenyurt Belediyesi arasında yaşanan imar sorununun sona ermesi ile, tüm hızıyla devam ediyor.
 
Hasoğlu Yapı’nın İstanbul’da, Beylikdüzü Metrobüs İstasyonu’nun ve E-5 Otoyolu’nun yanı başında yer alan rezidans projesi Newista Residence’ın inşaatına Esenyurt’ta İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Esenyurt Belediyesi arasında yaşanan imar sorununun sona ermesi ile, tüm hızıyla devam ediliyor. 3 bloktan oluşan projenin temeli 20.10.2011 tarihinde atılmış; ancak, belediyeler arasında yaşanan sorun nedeniyle inşaat durmuştu.
 
Toplam inşaat alanı 144,228,37 metrekare olan projede,  55 metrekareden 295 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde 864 daire ve 58,5 metrekare ile 3,241 metrekare aralığında 28 mağaza ve 131 ile 168 metrekare arasında 13 ofis yer alıyor.
 
1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunan Newista Residence’ta ev temizliğinden oda servisine, resepsiyon hizmetinden valeye kadar onlarca hizmet veriliyor.
 
Kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, hobi alanı, oyun odası,çocuk parkları gibi sosyal olanakları, ofis ve toplantı odaları, cafe-restorant alanları, AVM üniteleri, süpermarket, 24 saat güvenlik, residence hizmetleri ve 1000 araçlık otoparkı ile projenin pekçok avantajı bulunuyor.
 
Lokasyonu, ulaşım avantajı ve modern mimarisinin yanı sıra sağlam zemin yapısı ve yüksek inşaat kalitesiyle de dikkat çeken projenin 2014’te teslim edilmesi planlanıyor.
 
Hasoğlu Yapı hakkında:
Hasoğlu Yapı, gayrimenkul geliştirme, inşaat-taahhüt, finansman, enerji ve madencilik alanlarında faaliyet gösteren bir Hasoğlu Grup kuruluşudur. 1986 yılında Gaziantep’te Sever İnşaat adı altında başlayan Hasoğlu  Yapı, bugün hem yurt içinde hem de yurt dışında 100’e yakın projeyi hayata geçirmiştir. Konut, iş merkezi, alışveriş merkezi, eğitim kurumu, hastane gibi birçok farklı alanda yüksek kalite standartlarında projelere imza atmış olan Hasoğlu Yapı bugün bini aşkın çalışanı ile, alt yükleniciler ve çözüm ortaklıkları da dâhil edildiğinde 10.000’den fazla kişiye doğrudan ve dolaylı istihdam sağlamaktadır.
 
Hasoğlu Yapı tüm faaliyetlerini; ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri çerçevesinde “insana ve doğaya saygı” ilkesiyle sürdürmektedir. “Yaşam alanları inşa etmenin büyük sorumluluğu” tüm ticari hesapların üstünde tuttuğumuz Hasoğlu Yapı’nın vazgeçilmez prensibidir. Daha fazla bilgi için lütfen: www.hasogluyapi.com adresini ziyaret ediniz.

Etiketler : Hasoğlu Yapı , Newista Residence , Beylikdüzü , Esenyurt , Büyükşehir Belediyesi , Hasoğlu Yapı hakkında

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman