Ankara’nın en çevreci konut projelerinden Royal Plus’ın inşaatına start veriliyor.

Ankara’nın en çevreci konut projelerinden Royal Plus’ın inşaatına start veriliyor.

 

Royal Plus Yükselmeye Başlıyor
Ankara’nın en çevreci konut projelerinden Royal Plus’ın inşaatına start veriliyor....
 
Konut sahiplerinin korkulu rüyası enerji giderlerini düşüren bir konut projesi geliyor. Çevreci yatırımlarıyla dikkat çeken Uran Holding tarafından Ankara Yenimahalle'de hayata geçirilecek Royal Plus Konutları'nda sıcak suyun 4'te 1'i güneş enerjisinden sağlanırken, lavabolardaki atık sular yeniden kullanıma kazandırılacak. Royal Plus Konutları'nda bahçe sulamasında da toplanan yağmur suları kullanılacak…
 
Artan enerji maliyetlerini dikkate alan Uran Holding, konut sahiplerinin yüzünü güldürecek bir projeye imza atıyor. Ankara Yenimahalle'de Aralık 2012'de inşaatına başlanacak Royal Plus Konutları proje genelinde planlanmış olan bazı uygulama ve yatırımlar sayesinde daire sakinlerinin gerek su, gerekse enerji açısından ciddi anlamda tasarruf yapmasını sağlayacak. Toplam 192 konuttan oluşan Royal Plus Konutları'nda sıcak su ihtiyacının 4'te 1'i güneş kolektörleri ile sağlanırken, lavabolardan alınan atık su temizlendikten sonra rezervuarlarda kullanılacak. Royal Plus Konutları'nda toplanan yağmur suları, belli filtrelemelerden geçirildikten sonra bahçe sulamasında kullanılacak. Projedeki ısı pay ölçer sistemi ile her daire ısındığı kadar ödeyecek.
 
Daireler satışa sunuldu
Uran Holding'in, bulunduğu semte de adını veren yatırım projesi URANKENT içinde yer alan Royal Plus Konutları'ndaki daireler satışa sunuldu. Ankara'da estetik şehircilik anlayışını çağdaş bir yaklaşımla sunan URANKENT'in; Etap Konutları, Prestij Konutları, Elit Konutları ve Mirage Bahçe Konutları'ndan sonraki 5. etap projesi olan Royal Plus Konutları, toplam 11 bin 644 metre kare üzerinde 3 blok halinde inşa edilecek. Projede 1+1 / 2+1 / 3+1 / 4+1 / 5+1 tiplerinde toplamda 12 farklı metrekarede 192 daire bulunuyor. Projede 125 bin 700 TL'den başlayıp 738.625 bin TL'ya kadar çıkan 5 farklı daire tipi bulunuyor. Konutların inşaatı Aralık 2012'de başlayacak ve yaklaşık 15 ay sürecek.
 
12 ay kesintisiz havuz keyfi sunuyor
 
Daha önceki etaplarda olduğu gibi yeni bir konsept ve yeni bir yaşam tarzı sunmaya aday olan proje, enerji verimliliğinin yanı sıra yepyeni sosyal alanlar ile de dikkat çekiyor. Royal Plus daire sakinleri, her blok çatısında yer alan ve ortak kullanıma hizmet edecek çok amaçlı salonlar ile komşuları ve misafirleriyle farklı mekanlarda da bir araya gelip günün stresini atabilecek, yazın üstü açılabilen kışın ise kapanan yüzme havuzu sayesinde yaz ve kış 12 ay kesintisiz yüzme imkanı bulabilecekler. Yalnızca siteye özel fitness center, bay-bayan sauna, hamam ve buhar odaları sayesinde kendi spor salonlarına üye olmuş olacaklar.
 
Daireler arasında sesli bağlantı sistemi var
Basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları ve parkları ile gençler, genç kalanlar ve çocuklar kendi bahçelerinde spor yapma imkanına kavuşacaklar. Konut sahipleri, üç bloğun ortasından geçen süs havuzları, özel peyzaj, içinde yer alan oturma alanları ve yürüyüş parkurları sayesinde mesire alanlarına gitmek zorunda kalmayacaklar. Royal Plus Projesi; merkezi ısıtma ve sıcak su sistemi, her blokta kapalı otoparka kadar inen asansörler, her dairede görüntülü interkom sistemi, güvenlik ve daireler arasında sesli bağlantı, her katta ve kapalı otoparkta yangın sensörleri ve uyarıcıları, her blokta yangın kaçış merdivenleri, asansör ve bina içi ortak mahaller için jeneratör gibi özellik ve donanımlara da sahip.

Etiketler : Royal Plus , Royal Plus Konutları , Uran Holding , ankara konut projeleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman