Sarp Group'un Diyarbakır Üçkuyular projesi hızla tamamlanıyor

Sarp Group'un Diyarbakır Üçkuyular projesi hızla tamamlanıyor

 

Sarp Group'un Diyarbakır'da hayata geçirdiği dev projenin
geçici kabulleri 2013 yılında yapılacak
 
Sarp Group'un Diyarbakır Üçkuyular projesi hızla tamamlanıyor
 
Türkiye genelinde birinci sınıf projeler imza atan Sarp Group'un Diyarbakır Üçkuyular'da yürüttüğü projenin yüzde 75'i tamamlanmış bulunuyor. Sarp Group projenin geçici kabullerini 2013 yılı içerisinde gerçekleştirecek.
 
Ataşehir'de kurulan Türkiye'nin finans başkentinin tam kalbinde yer alan, uluslararası mimari ödüllü Sarphan Finans Park projesini TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa eden ve iş dünyasına dev fırsatların kapısını açan Sarp Group'un Türkiye genelinde üstlendiği projeler arasında yer alan Diyarbakır Üçkuyular projesi sona doğru yaklaşıyor. Sarp Group tarafından yapılan açıklamaya göre yüzde 75'i tamamlanan projenin geçici kabulleri 2013 yılı içinde yapılacak.
 
Diyarbakır'ın prestij projesi
Diyarbakır Üçkuyular'da 1124 konutluk iş ve yaşam merkezinin inşaatı, altyapı ve çevre düzenlemesini üstlenen Sarp Group, Diyarbakır'a her bakımdan dört dörtlük bir eser kazandırmaya hazırlanıyor. Proje tasarımı, yapı kalitesi, malzeme seçimi ve kalifiye işçilikle Türkiye genelinde üstlendikleri tüm projeleri büyük bir titizlikle sürdürdüklerini ifade eden Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar, Diyarbakır'a  gerçek anlamda bir prestij projesi kazandırmak üzere olduklarının altını çiziyor.
 
6462 konut, 25 bin ev sahibi
Sarp Group'un Diyarbakır Üçkuyular ile birlikte Türkiye genelinde üstlendiği altı büyük proje toplam 166 blok ve 6462 konuttan oluşuyor. Projeler kapsamında iki ilköğretim okulu binası, bir lise binası, bir sağlık ocağı, bir kreş, bir ticaret merkezi ve üç cami de yer alıyor. Toplam inşaat alanı ise 1 milyon metrekareyi aşıyor. Akar, projelerin teslim tarihinin 2013 yılı olacağını belirtiyor. Projeler tamamlandığında 25 bini aşkın kişinin ev sahibi olacağını belirten Akar, çalışmaların büyük bir hızla devam ettiğine vurgu yapıyor.
 
Sarp Group - 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren kuruluşumuz, Türkiye'nin birçok şehrinde hayata geçirdiği başarılı projelerle adından söz ettirmiş, güvenilir çözüm ortaklarıyla beraber hareket ederek sektöründe kalite ve güvenin temsilcilerinden biri olma konumuna ulaşmıştır. 2005 yılında Yeni Sarp İnşaat'ı bünyesine katarak faaliyetlerine hız kazandıran grubumuz, çok kısa bir zaman diliminde birçok büyük başarıya imza atmıştır. Başta insan faktörü olmak üzere teknolojiyi ve kaliteyi göz önünde bulunduran Sarp Group, günümüzde Türkiye'nin öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.
 
 

Etiketler : Sarp Group , Diyarbakır , Diyarbakır Üçkuyular projesi

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman