Okkalar İnşaat’tan 3 Yeni Proje Daha

Okkalar İnşaat’tan 3 Yeni Proje Daha

Okkalar İnşaat’tan 3 Yeni Proje Daha İstanbul’da Arma Rezidans ve Konya’da Hakim Konakları projeleri ile markalı konutlarda ses getiren

Okkalar İnşaat, 3 yeni projeye daha başladı. 

      

İstanbul’da Arma Rezidans ve Konya’da HakimKonakları gibi projelerle markalı konutlarda ses getiren Okkalar İnşaat şimdide Konya’da butik tarzda Yakamoz Sitesi,Alya Park Evleri ve Aselya Sitesiprojelerine başladı. İnşaat sektöründe 35yıllık geçmişi olan Okkalar İnşaat böylece Türkiye’de pek çok konut projesiniaynı anda gerçekleştirebilen nadir şirketler arasına adını yazdırdı. 

Toplam 68 konutluk Samira Evleri’ni de Aralık ayında sahiplerine teslim eden Okkalar İnşaat, Konya Selçuklu’dakiyeni butik projeleri ile şehirde nitelikli, güvenilir ve büyük dairearayanların beğenilerine hitap etmeye hazırlanıyor. Kaliteden taviz vermeyenanlayışı ile müşteri memnuniyetinde en üst sıralarda bulunan Okkalar İnşaat,finansal gücünü de projeleri zamanında ve eksiksiz teslim ederek kanıtlıyor.

Beyşehir Çevreyolu üzerinde yer alan YakamozSitesi, 44 daire ve 2 işyerinden oluşuyor. İnşaatına Kasım ayında başlananYakamoz Sitesi 30 Kasım 2013 tarihinde teslim edilecek. 8 bin 500 metrekareinşaat alanına sahip olan projede konutların büyüklükleri 3+1 daireler 167metrekare ile 4+1 daireler ise 192 metrekareden oluşuyor. 190 bin başlayanfiyatlarıyla da proje dikkat çekiyor.

    Şefikcan Caddesi üzerinde inşaasına başlananAlya Park Evleri ise 84 daire ve 4 işyerinden oluşuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 dairetiplerine yer verilen proje 31 Mayıs 2014 tarihinde teslim edilecek. Alya ParkEvleri’nde 3+1 daireler 165 metrekare, 4+1 daireler ise 190 metrekarebüyüklüğünde olup fiyatları da 200 bin ile 250 bin arasında seyrediyor.

 

Tek bloktan oluşan Aselya Sitesi ise 26 dairedenoluşuyor. 3+1 dairelerin 168 metrekare, 4+1 dairelerin 195 metrekare olduğuprojede fiyatlar, 195 bin ile 235 bin TL aralığında olacak.

 Mali Gücü ve KöklüGeçmişi ile Birçok Projeyi Yapıyor 

Yeni projelerle ilgili bilgi veren Okkalarİnşaat Yönetim Kurulu üyesi Mahmut Okka, konut denince akla ilk gelenmarkalardan olan Okkalar’ın her gelir seviyesi ve her türlü zevke hitap edenprojeler geliştirdiğini açıkladı. Okka, köklü geçmişleri ve sağlam finansalyapısı ile bugüne kadar 5 binden fazla aileyi ev sahibi yapan şirketin,Türkiye’de aynı anda birçok projeyi birden yapabilen nadir gayrimenkulgeliştiricisi firmalar arasında yer aldığını ifade etti.

Dev Projeler SüratleYükseliyor

Okkalar İnşaat’ın yapımını gerçekleştirdiğiprojeler arasında İstanbul Kurtköy’deki Arma Rezidans ile Konya’da HakimKonakları projeleri de bulunuyor.

İstanbul Kurtköy’de yükselmekte olan ve firmanın prestij projesiolarak tanımladığı Arma Rezidans projesinde 264 bağımsız bölüm ile 20 dükkanyer alıyor. İstanbul’un en hızlı değer artışı elde eden bölgelerinden Kurtköy’dehayata geçirilen ve Haziran 2014’de teslim edilecek olan projede metrekarefiyatları 2 bin 200 lira ile 3 bin 100 lira arasında değişiyor. ArmaRezidans’da 48 metrekare ile 235 metrekare arasında büyüklüğe sahip dairelerbulunuyor.

Konya'da 50 bin metrekarelik alan üzerindeakıllı ev teknolojisi ile inşa edilen Hakim Konakları ise tamamen 3+1 ve 4+1konutlardan oluşuyor. 378 konutun bulunduğu, Konya’nın en büyük markalı konutprojeleri arasında yer alan Hakim Konakları, Haziran 2013'te teslim ediliyor.

Konya Hakim Konakları’nda 3+1 dairelerinfiyatları 241 bin liradan, 4+1 dairelerin fiyatları ise 288 bin liradan başlıyor.Konut sahibi olmak isteyenlere özel ödeme avantajları sunulan HakimKonakları'nda 3+1 daireler 172 metrekare, 4+1 daireler ise 200 metrekare alanasahip.

Etiketler : Okkalar İnşaat , 3 Yeni Proje , Yakamoz Sitesi , Alya Park Evleri ve Aselya Sitesi , İstanbul Arma Rezidans ve Konya Hakim Konakları

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman