Brandium Ataşehir'de

Brandium Ataşehir'de

 

Peşinatı konut teslimine erteledi
Emay İnşaat ve Erko Şirketler Grubu ortaklığıyla Ataşehir'de yükselen Brandium Ataşehir'de peşinat anahtar tesliminde ödeniyor.
 
Projede daire fiyatları 263 bin liradan başlıyor
İstanbul Ataşehir'de 3 blok halinde karma kullanım olarak yükselen Brandium Ataşehir'de teslime son bir yıl kaldı. Toplam 60 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen projede 250 mağazadan oluşan 4 katlı alışveriş merkezi yer alıyor. Bölgeye gelecek metro ile değerinin katlanacağı öngörülen Brandium Ataşehir'de sınırlı sayıda kalan daire fiyatları 1+0'larda 263 bin, 1+1'lerde 469 bin, 2+1'lerde 664 bin, 3+1'lerde 993 bin ve 4+1'lerde 1 milyon 234 bin liradan başlıyor.
 
Otel için ihaleye çıkılıyor
Emlak Konut GYO projelerinden Sarphan Finans Park projesindeki otel binasını ihaleye çıkarıyor. Sarphan Finans Park ihalesi 25 Aralık 2012 Salı günü saat 15.00'te açık artırma yöntemiyle ihale edilecek. Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü'nde yapılacak olan ihaleye gayrimenkullerin satış şekli, muhammen satış bedeli ya da ihale sonucu oluşan satış bedelinin nakden veya vadeli olarak ödenmesi ile yapılıyor. BUGÜN GAZETESİ 

Etiketler : Emay İnşaat , Erko Şirketler Grubu , Brandium Ataşehir

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman