KoruFlorya, 1 milyon 50 bin liradan başlayan daire fiyatlarıyla lüks ve konforun adresi olacak.

KoruFlorya, 1 milyon 50 bin liradan başlayan daire fiyatlarıyla lüks ve konforun adresi olacak.

 

Koruflorya’nın 1 milyonluk konutları
‘Aile rezidansı’ kavramını sektöre kazandıran KoruFlorya, 1 milyon 50 bin liradan başlayan daire fiyatlarıyla lüks ve konforun adresi olacak.

 

Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle hayata geçirdiği ve 'aile rezidansı' kavramını sektöre kazandıran KoruFlorya, 1 milyon 50 bin liradan başlayan fiyatlarla lüksü ve konforu geniş ailelerin ayağına getiriyor. 86 bin metrekare alan üzerinde yükselen ve 52 farklı daire tipinden oluşan KoruFlorya projesinde daire büyüklükleri 3+1'den 7+2'ye kadar çıkıyor. E-5, TEM ve Atatürk Havalimanı'nın yanı sıra Marmaray, Bakırköy Deniz Otobüsü ve Metrobüs'e olan yakınlığı ile de dikkat projede 298 konut yer alıyor.

AVM VE KONUT GÜVENLİKLERİ AYRI TASARLANDI

Satış cirolarıyla TOKİ şampiyonu da olan KoruFlorya, ödüllü İngiliz mimarlık ofisi Broadway Malyan ile Türk şirketler Kraft Mimarlık ve Kreatif Mimarlık'ın imzasını taşıyor. Doğa, deniz ve göl manzarasıyla şehrin merkezinde huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan KoruFlorya, alışveriş merkezi ve konut güvenliklerinin ayrı olarak tasarlandığı yapısıyla da "güvenli ve ayrıcalıklı yaşamın yeni markası" olmayı hedefliyor.

Etiketler : Koruflorya , Aydınlı , Metal Yapı Konut , Arke ve Vizyonlife

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman