Sultan Park’ta Yaşam Başladı 155 TL ye 1+1 Daire Sultanlar Yapı’dan

Sultan Park’ta Yaşam Başladı 155 TL ye 1+1 Daire Sultanlar Yapı’dan

 

Sultan Park’ta Yaşam Başladı 155 TL ye 1+1 Daire Sultanlar Yapı’dan
Sultan Park’ta 3’lü Ankastre set HEDİYE
Pendik Kurtköy de Kurtköy’ün en güzel lokasyonunda Sultanlar Yapı tarafından yapımı tamamlanan Sultan Park projesinde, toplam 110 daire bulunan Sultan Park’ta, ikinci etap satış kampanyası ile satışa sunulan, son daire satışları devam ediyor. Her daire için Kapalı ve açık otoparkından, oyun parkına, voleybol sahasından kamera sistemine kafeteryasından her daireye özel depo imkanı ile 24 saat güvenliğe kadar, çağdaş yaşam için her türlü konforun düşünülerek inşa edildiği Kurtköy Sultan Park projesinde 1+1, 3+1 Daire seçeneklerinden birini alma şansınız var. 155 Bin liradan başlayan fiyatlarla satılan Sultan Park projesinde, her türlü konfor ile huzur dolu günler Sultan Park’ta sizi bekliyor..
Sıcak dostluklar iyi komşuluklar kurabileceğiniz bir yaşam projesi Sultan Park’ta daireni bugün al hemen taşın
Yatırımcının Göz Bebeği Kurtköy'de Akıllı Yatırım
İstanbul`un yükselen değeri, yeni yaşam ve yatırım merkezi Kurtköy’ün en değerli bölgesinde Sultanlar Yapı Projelerinden. Sabiha gökçen hava alanına komşu olması ile öne çıkan Sultan Park projesi 30.000 kişinin çalışacağı Teknopak’a yürüme mesafesinde olması ile fark yaratıyor.
Metro Sultan Park’ka komşu  olacak
Hastaneler ve üniversiteler Sultan Park’a Komşu Sultan Park’ projesinin çevresi, alışveriş merkezleri ile donatılmış durumda. Viaport Outlet, Neomarin ve Pendorya, Carrefoursa, Metro, Media Mark, Praktiker ve Real, Grandhaus, Pendik Marina, Pendik Park Outlet Alışveriş Merkezleri'ne çok yakın olan proje 10 dakika mesafede. Yapısıyla benzeri az bulunur Sabiha Gökçen ve Teknopark 3 dakika! E-5 ve E-6 bağlantı yolları üç dakidada ulaşımı sağlanıyor. Kartal, Pendik, Maltepe Denizyolu ulaşım noktalarına yakınlığı sayesinde, alternatif güçlü ulaşım akslarının kesiştiği bir noktada bulunuyor.
 
SULTANPARK İLETİŞİM
www.sultanpark.net
0216 482 86 87

Etiketler : Sultan Park ta Yaşam Başladı , Pendik Kurtköy , Sultan Park , Sultanlar Yapı

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman