PAPATYA RESIDENCE 3 HAKETTİĞİNİZ KALİTELİ HAYATI YAŞAMANIN TAM ZAMANI!

PAPATYA RESIDENCE 3 HAKETTİĞİNİZ KALİTELİ HAYATI YAŞAMANIN TAM ZAMANI!

 

PAPATYA RESIDENCE 3
HAKETTİĞİNİZ KALİTELİ HAYATI YAŞAMANIN TAM ZAMANI!
Hayata ve geleceğe projeler üreten, konut sektörünün güçlüortaklığı DÜZLEM YAPI'nın yep yeni bir yaşam alanı.
 
Kendi evinizin sıcaklığında lüks bir otel konforunu yansıtacak Papatya Residence 3'le Beylikdüzünde yaşama değer katmanın tam zamanı!
 
Papatya Residence 3 İstanbul'un hızla gelişen ve değeri her geçen gün artan semti Beylikdüzü'nde!
 
Atatürk Hava Limanı'na 15km
 
E-5 Karayoluna ve Beylikdüzü Metrobüs Durağına 200m mesefade bulunan proje ile alışveriş merkezleri ve üniversitelere yakınlığı ile yaşamın tam merkezinde kazançlı bir yatırımın tam zamanı!
 
Radye temel üzerine inşaa edilen Papatya Residence 3 akıllı bina teknolojisine göre 24 saat kapalı devre kamera sistemleri ve özel güvenlik görevlileri ile konforu güvenle birleştiriyor!
 
Yerden 45m yükseklikteki parkurda şehir manzarası eşliğinde koşu keyfi size yaşadığınızı hissettirecek. Spor salonlarını aratmayan fitness ve pilates odası ile sağlıklı ve fit bir bedene sahip olmanın tam zamanı!
 
Yoğun iş temposundan sonra her akşam yemek yapmaya ayırdığınız zamanla hayatı kaçırmamak için üst kattaki cafede özel menüler sizleri bekliyor olacak. Yemeğinizin ardından bir fincan kahve eşliğinde dostlarınızla sohbeti koyulaştırmanın ya da masa tenisi ve bilardoda iddianızı ortaya koymanın tam zamanı!
 
Sosyal alanların merkezinde yer alan güneşlenme terasında güneşe daha yakın olabilir ya da jakuzi içerisinde günün yorgunluğunu ve aklınızı meşgul eden tüm sorunları İstanbul manzarasına karşı unutabilirsiniz. Sauna ve Fin hamamında zihninizi arındırıp zinde bir yaşamın keyfini çıkarmanın tam zamanı!
 
Resepsiyon ve vale parking hizmeti sizleri konforla karşılıyor...

Etiketler : DÜZLEM YAPI , Papatya Residence 3 , Atatürk Hava Limanı

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman