Sarphan Finans Park'ta Monopoly Gerçek Oluyor

Sarphan Finans Park'ta Monopoly Gerçek Oluyor

 

Sarphan Finans Park'ta Monopoly Gerçek Oluyor
Sarphan Finans Park reklam filminde monopoly oyunu gerçek oluyor...
 
Ataşehir'de inşası devam eden Türkiye'nin yeni finans merkezi İFM'nin tam kalbinde yükselen Sarphan Finans Park'ın yeni tanıtım filmi iletişimde fark yaratıyor. Reklam filminde, inşaat projelerinin tanıtımında yaygın olarak yararlanılan 3D yaklaşımın dışına çıkılarak özgün bir boyut yakalanıyor.
 
Sarp Group'un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park, hızla gelişen Türkiye ekonomisinin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulan İstanbul Finans Merkezi'nin (İFM) tam kalbinde yer alan emsalsiz bir proje olarak öne çıkıyor. Sarp Group, Sarphan Finans Park'ın tanıtımında da sıradışı bir yol izliyor, yalnızca yerli yatırımcıyı değil, projeye yoğun ilgi gösteren yabancı yatırımcı çevrelerini de hedefleyen reklam filminde 'monopoly' oyunu ile fark yaratıyor.
 
Şans, tercih ve doğru karar
 
Sarphan Finans Park'ın reklam filminde tüm dünyada bilinen ev oyunu monopoly taşıyıcı faktör olarak kullanıldığını ifade eden Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar, monopoly oyununda olduğu gibi şansın tercih hakkı ile birleştiğinde doğru kararın verilebileceğini anlatmaya çalıştıklarını belirtti.
 
Daha önce yapılmamış bir reklam öyküsüne imza attıklarını dile getiren Akar, kampanya fikrinin yaratıcısı ve prodüksiyonun yapımcısı reklam ajansı Gravga Group ile filmin her aşamasında hemfikir olduklarını da sözlerine ekliyor.
 
Yeni tanıtım filmi merakla beklenen, ilklere imza atan ultra modern yaşam ve iş merkezi Sarphan Finans Park'ta, lüksün sınırlarını zorlayan beş yıldızlı konfor düzeyinde residence, finans ve ekonomi dünyasının merkezinde yer alan beş yıldızlı statüye sahip ofis alanları ve her türlü konforu sunan beş yıldızlı bir otel yer alıyor.
 
KAMPANYA KÜNYESİ
 
Reklamveren : Sarp Group
 
Reklamveren Temsilcisi : Arzu Güler
 
Reklam Ajansı : Gravga Group
 
Kreatif Direktör : Barış Varhoş
 
Yaratıcı Ekip : Arda Gürerli
 
Müşteri İlişkileri : Tuğçe Semercioğlu
 
Prodüksiyon Şirketi : Gravga Production
 
Prodüksiyon : Gökmen Bayraktar, Ebru Elbaş
 
Yönetmen : Tarkan Özel
 
Post Prodüksiyon : Cem Özel
 
Müzik : Ali Altay
 
Stil Danışmanı : Ahmet Cevdet Budak
 
Kullanılan Mecralar : TV, Sinema
Habertürk

Etiketler : Sarp Group , Sarphan Finans Park , Monopoly , Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman