Tapusu hazır daireler yüzde 40 prim yaptı

Tapusu hazır daireler yüzde 40 prim yaptı

Tapusu hazır daireler yüzde 40 prim yaptı
Semerkand Yapı’nın Beylikdüzü merkezde inşaatına devam ettiği konut projesi Semerkand Line’da daireler 15 Mart’ta teslim edilecek. Proje, yatırımcılarına 2 yılda yüzde 40 prim yaptırdı.

BEYLİKDÜZÜ’NÜN merkezinde yükselen 555 konutluk Semerkand Line, yatırımcılarına iki yılda yüzde 40 prim kazandırdı. Daire fiyatlarının 228-550 bin lira arasında değiştiği projede sadece 15 daire kaldı. 2+1 dairelerin satışı tamamlandı. 95 mağazanın bulunduğu bir alışveriş merkezinin de yer aldığı Semerkand Line’da daire sakinlerine tapuları hemen veriliyor. Sekiz bloktan oluşan projenin çevrede bulunan yaklaşık 70 projeye kıyasla daha yüksek fiyatlara sahip olduğunu hatırlatan Semerkand Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Neli Devidas “Bölgedeki projelerin üzerinde fiyatlara satış yaptığımız halde ilgi çok yoğun. Proje iki yılda yüzde 40 kazandırdı. Elimizde sadece 15 konut kaldı. Bu nedenle 450 konutu içeren ikinci bir etap yapmayı planlıyoruz. Bir yandan da Bayrampaşa’da bir projemiz devam ediyor” dedi. Semerkand Line’da yaşamın 15 Mart’ta başlayacağını söyleyen Devidas projeye ilişkin şu bilgileri verdi: “Projede çocuklar için kulüp yer alıyor. E-5’e  metrobüse, okul, dershane, belediye, iki hastane ve iki alışveriş merkezine 5 dakika uzaklıkta.

13 m2. mutfakta kullanılan dolaplar özel tasarım.  Mutfak tezgahı polikor, dolap arkası zemin seramik malzeme. Davlumbaz, tezgah üstü ocak ve fırın projeye dahil. Evye ve bataryada 1. sınıf yerli markalar kullanılmış. 

6.8 m2. büyüklüğündeki banyoda zemin ve duvar seramik. Tavan; su bazlı saten boya. Banyo dolabı özel tasarım. Armatür, vitrifiye, duş teknesi ve duşakabin önemli markaların ürünlerinden oluşuyor.

28 m2 kartonpiyerli Salon Zeminler laminant parke. Duvar ve tavan; su bazlı saten boya. Dekoratif perdelik mevcut. Fulya ERDEM - Star

Etiketler : Semerkand Yapı , Beylikdüzü , Semerkand Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Neli , Semerkand Line

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman