Gayrimenkul Sertifika Programları ile Uzmanlaşın

Gayrimenkul Sertifika Programları ile Uzmanlaşın

 

Gayrimenkul Sertifika Programları ile Uzmanlaşın
 
Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Sertifika Programları başladı.
 
Programın ilk gününde, hurriyetemlak.com Genel Koordinatörü Ahmet Kurşunlu sektörel deneyimlerini ve pazarlama kavramını değişen dinamikleriyle paylaştı.
 
Kadir Has Üniversitesi, her meslekten konuşmacıyla üniversite öğrencilerini geleceğe hazırlamak amacıyla başlattığı sertifika programlarına devam ediyor. Öğrencilerin sektörleri bütünsel değerlendirme, projelerde riskleri görme, alternatifleri ortaya koyma, süreçleri etkili ve verimli yönetme etkili iletişim, kişisel planlama ve hedef belirleme yetkinliklerini geliştirme amacıyla başlatılan Sertifika Programları aynı zamanda sektör networklerini de güçlendiriyor.
 
Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi'nin düzenlediği Sertifika Programları'nın ilk konuğu hurriyetemlak.com Genel Koordinatörü Ahmet Kurşunlu oldu. Kurşunlu, program çerçevesinde 15 Şubat 2013'de düzenlenen Gayrimenkul Projelerinin Geliştirilmesi Sürecinde Hukuk, Finansman, Değerleme ve Enerji Etkin Binalar Sertifika Programı'nda gayrimenkul geliştirme süreci ve medyanın kullanımı hakkında tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. İnternet ve gelişen teknolojinin pazarlama dinamiklerine etkisini örneklerle anlatan Kurşunlu, enformasyon bombardımanı karşısında tüketicilerin tutumu, hedefe yönelik iletişim stratejisi deneyimlerini da dinleyicilere aktardı.
 
Ahmet Kurşunlu, medya kullanım alışkanlıklarında online mecraların önemi, dijitalleşmede gelinen nokta, bu süreçte dikkate alınması gereken parametreleri konulu sunumunu hurriyetemlak.com'un başarı öyküsü ile katılımcılara aktardı.
 
"GAYRİMENKUL PROJELERİNİN GELİŞTİRİLMESİ, PAZARLANMASI VE GAYRİMENKULDE YENİ EĞİLİMLER SERTİFİKA PROGRAMI" 15 MART'TA
 
Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Sertifika Programları çerçevesinde düzenlenecek olan yeni sertifika programı ise 15 Mart'ta başlıyor. "Gayrimenkul Projelerinin Geliştirilmesi, Pazarlanması ve Gayrimenkulde Yeni Eğilimler Sertifika Programı"na kayıt olacak hurriyetemlak.com üyeleri ayrıca %10 indirimden de faydalanabilecekler.
 
SERTİFİKA PROGRAMLARINA HER MESLEKTEN KATILIM OLUYOR
 
Kadir Has Üniversitesi tarafından düzenlenen sertifika programlarına gayrimenkul yatırım ortaklıkları, inşaat şirketleri, gayrimenkul ofisleri, belediyeler, bankalar gibi sektörün farklı kurumlarından mimarlık, mühendislik, işletme, gayrimenkul değerleme, hukuk, finansman, iletişim gibi farklı disiplinlerden uzman ve yöneticilerin yanı sıra yatırımcılar, gayrimenkul ofis sahipleri ve arsa sahipleri katılıyor.
 
Kadir Has Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Koordinatörü Hülya Uğuz Yedievli, sertifika programlarının sektörün nitelikli yönetici ihtiyacını karşılamak için düzenlendiğini belirtti. Sektörün önemli yönetici ve akademisyenlerinin eğitmen ve konuk konuşmacı olarak programlarına katıldığını belirten Yedievli, sözlerini şöyle sürdürdü: "Derslerde uygulamaya yönelik temel bilgiler, eğitmenlerin sektördeki deneyimleriyle harmanlanarak ele alınıyor, katılımcılar güncel iş sorunlarını tartışma olanağını buluyorlar. Aynı zamanda derslerde ulusal ve uluslararası benchmarklar inceleniyor."

Etiketler : Kadir Has Üniversitesi , Gayrimenkul Geliştirme Akademisi , Gayrimenkul Sertifika Programları , Gayrimenkul Projeleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman