Kocaeli’nin En Büyük Markalı Konut Projesi 20 Mart’ta Satışa Sunuluyor

Kocaeli’nin En Büyük Markalı Konut Projesi 20 Mart’ta Satışa Sunuluyor

 

Pekdemir İnşaat’ın 70. Yıl GururProjesinin Lansmanı İçin Geri SayımBaşladı
 
Kocaeli’nin En Büyük Markalı Konut Projesi 20 Mart’ta Satışa Sunuluyor
 
·        Türkiye’nin en köklü inşaat şirketlerindenPekdemir İnşaat’ın Kocaeli’nin Başiskele bölgesinde hayata geçireceği 936konutluk projenin lansmanı 20 Mart’ta yapılacak ve aynı gün satışınabaşlanacak.
·        Pekdemir’in yüksek kalitestandartlarında yapımı gerçekleştirilecek projede yer alan konutlar çokekonomik fiyatlarla satışa sunulurken; projenin adı, teknik ve mimariözellikleri, satış fiyatları ve ödeme avantajları ilk kez bu toplantıdapaylaşılacak. 
 
69 yıllık tarihiyle Türkiye’ninen köklü inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat’ın Kocaeli’de inşa edeceği 936konutluk dev konut projesinin satış lansmanı için geri sayım başladı. 20 Mart2013 Çarşamba günü gerçekleştirilecek basın lansmanıyla ilk etap konutlarınsatışa sunulacağı projenin adı, satış fiyatları ve ödeme koşulları meraklabekleniyor.
Pekdemir kalitesini çok ekonomikfiyatlarla halka taşıyacak proje, aynı zamanda Pekdemir İnşaat’ın 70’inci yılgurur projesi olacak. Kocaeli’nin yatırım değeri en yüksek bölgelerindenBaşiskele’de hayata geçirilecek proje konut alıcılarına olduğu kadar kente de yenibir ekonomik değer kazandırmış olacak.
 
Pekdemir’in yüksek kalite vehizmet standartlarına uygun inşa edilecek projenin adı, teknik ve mimariözellikleri, konutların satış fiyatları ve ödeme avantajlarının paylaşılacağılansmanla birlikte konutların satışına da başlanacak. 
 
İlk etabı satışa sunulacak Başiskeleprojesi, çok özel lansman fiyatlarıyla, sadece oturmak amaçlı değil yatırımamaçlı satın almak isteyenlere de önemli fırsatlar sunacak. Dört kattan oluşanestetik mimari yapısı, geniş rekreasyon alanları, aidatı yükseltmeyen ama yaşamkalitesini artıran yönetim anlayışı ile proje, yaşayanlara güvenli, kaliteli,ekonomik bir yaşam alanı oluşturacak.
 
Pekdemir: Halk merakla lansmanı bekliyor
 
Geçen ay düzenlenen basıntoplantısıyla ön tanıtımı yapılan projenin kentte duyulmasıyla birlikte bölgehalkında yoğun bir ilgi ve merak oluştuğunu belirten Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, konuya ilişkin şunlarısöyledi:
 
“Pekdemir markasının yarattığıgüveni bölge halkı zaten çok iyi biliyor. Ön tanıtımın ardından, özellikle dahaönce Pekdemir projelerinden konut almış kişiler başta olmak üzere çok sayıdaKocaelili arayarak, daha lansman yapılmadan, bedelini ödeyip konutlarınırezerve etmek istediler. Biz ise gelişmeleri takip etmelerini ve lansmanıbeklemelerini rica ettik. 20 Mart’ta düzenleyeceğimiz toplantıyla birlikte, Pekdemirkalite güvencesini taşıyan Kocaeli’nin en büyük ‘markalı konut’ projesini,dikkat çekici ekonomik fiyatlar ve ödeme koşullarıyla satışa sunacağız. Bufiyatlar lansmana özel fiyatlar olacak. Aylık düzenli aile geliri 2.000 liranınüzerinde olan herkesin konut sahibi olabileceği koşullarla satışa çıkacağız. Şuana kadar halktan gelen olumlu tepkiler ve oluşan merak, ilginin yüksekolacağına işaret ediyor.”
 
Pekdemir İnşaat Hakkında
 
1944 yılında İsmail Pekdemir tarafından kurulan Pekdemir İnşaat, bugünekadar pek çoğu Kocaeli’de olmak üzere, İstanbul, Ankara, Eskişehir, Bilecikgibi kentlerde konut, resmi binalar, okullar, ticaribinalar, gölet, dere ıslahı, köprü, restorasyon, iskele gibi farklı projelergerçekleştirdi. Özellikle Kocaeli’nin hemen her noktasına imzasını atmış birşirket.
 
69 yıllık köklü tarihi ve üçkuşak boyunca, kurumsal ve profesyonel bir yönetim anlayışını hayata geçirenPekdemir, kaliteden ödün vermeyen iş yapış felsefesi ve zamanında teslimpolitikasıyla bölgesinde kalite ve güvenin sembolü olmuş, bölgesel bir markahaline gelmeyi başarmış bir şirket.

Etiketler : Pekdemir İnşaat , Markalı Konut Projesi , Kocaeli

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman