Kuriş Kule'ye yabancı ilgisi

Kuriş Kule'ye yabancı ilgisi

 

Kılıçoğlu, Delta ve Yetişkin Yapı ortaklığıyla Kartal'da yükselen 190 ofislik Kuriş Kule yabancıların akınına uğradı. Sabiha Gökçen'e 20 dakika uzaklıktaki projede metrekare fiyatları 6 bin 600 TL'den başlıyor.
 
Hukukçular Towers'la ofis sektöründe önemli bir başarıya imza atan Kılıçoğlu, Delta&Yetişkin Yapı Ortaklığı, Kuriş Kule'yle hedef büyüttü. Projenin hukukçuların, sağlık sektörünün ve yatırımcıların ilgi odağı olması bekleniyor. 85 ila 870 metrekare arasında farklı büyüklüklerde ofis seçenekleri sunulan projede, metrekare fiyatları 6 bin 600 TL'den başlıyor. 60 bin metrekarelik kapalı alanda, geleceğin modern yapı teknolojisiyle inşa edilen proje, yüzde 100 ticari bina olarak tasarlandı. 
 
Kuriş Kule Kartal projesinde, 29 katlı tek bir blokta 190 ofis, 30 mağaza ve 4 katlı otopark bulunuyor. 360 derecelik panoramik manzarasıyla dikkat çeken projede sağlık merkezi, özel klinik, optik, görüntüleme, tanı ve tedavi merkezleri, eczane, banka, kafe ve fast food alanları bulunuyor. E-5 ve yan yola cephesi olan Kuriş Kule'nin bir diğer özelliği ise, kendine has küçük bir adacıkta yükseliyor olması. 
 
Proje bu sayede çevresinde meydana gelebilecek hiçbir oluşumdan etkilenmiyor. Metroya sıfır, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20, deniz otobüsüne ise 10 dakikalık uzaklıkta bulunan Kuriş Kule, özellikle uluslararası şirketlerden büyük ilgi görüyor .SABAH

Etiketler : Kılıçoğlu , Delta , Yetişkin Yapı , Kuriş Kule , kartal ofis projeleri , Kuriş Kule Kartal

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman