Konut alırken KDV oranına dikkat

Konut alırken KDV oranına dikkat

 

Konut alırken KDV oranına dikkat
 
Ev satın almak isteyenler alternatifleri değerlendirirken, özellikle KDV oranlarına dikkat etmeleri gerekiyor.
 
Özak GYO güvencesiyle satışa çıkan ve Eylül 2014’te sahiplerine teslim edilecek ÖZAK Hayat Tepe, 32 bin metrekarelik alanda 2’si 24, 1’i 23 katlı 3 bloktan oluşan üçgen mimari tasarımda 40 metrekare ile 230 m² arasında değişen 1+0’dan 4+1’e kadar daire seçenekleriyle toplam 546 daireden oluşuyor. Proje, şehrin merkezinde olmak gibi büyük bir avantajının yanı sıra; sadece yüzde 1 peşinat imkânıyla da ev sahibi olmak isteyenlere mükemmel bir fırsat sunuyor.
 
Yeni, konforlu ve ulaşım alternatifi çeşitli olabilecek bir lokasyonda ev sahibi olmak isteyenler tercihini ÖZAK Hayat Tepe’den yana kullanıyor.
 
Özak GYO’nun mutluluğun mimarisi olarak tanımladığı üçgen mimarisi ile her bir metrekareden maksimum fayda sağlayarak inşa ettiği ÖZAK Hayat Tepe’de lansmana özel fiyatlar devam ediyor. İstanbul’un merkezinde lokasyon değeri ile ulaşım kolaylığından sosyal yaşama kadar birçok değer ve %1 KDV avantajı sunan ÖZAK Hayat Tepe’de avantajlı fiyatlar 23 Nisan günü sona erecek. 23 Nisan’a kadar %1 peşinat ve 120 aya varan vadelerin de bulunduğu avantajlarla, müşteriye ödeme kolaylıkları sağlanıyor.
 
Kapalı yüzme havuzu, kapalı basketbol ve spor salonu ile daire sahiplerinin 12 ay bu faaliyetlerden yararlanmasını sağlanıyor. Projede ayrıca fitness, spa, pilates-yoga, sauna-buhar odaları ve kafeterya bulunuyor. Çocuk kulübü, kış bahçesi, koşu parkuru ve anfi tiyatrosuyla da sosyal alanlarını zenginleştiren proje alışveriş vadisinin içinde yer alan konumu ile yaşamın yeni merkezi olmaya aday...
 
ÖZAK Hayat Tepe; Yenikapı Feribot İskelesi’ne 7, Eminönü’ne 7, Taksim’e 8, Atatürk Havalimanı’na 9, Boğaziçi Köprüsü’ne 10, Türk Telekom Arena’ya 10, FSM Köprüsü’ne 11, ve Maslak’a 11 kilometre uzaklıkta yer alıyor.
 
ÖZAK Hayat Tepe’nin ödeme planındaki alternatifleri ise şöyle;
 
%1 KDV Avantajı%1 peşinatla daire sahibi olma imkânı.Banka kredisinde 120 aya kadar vade imkânı.
 
Bu fırsatı kaçırmayın! Lansmana özel fiyatlardan yararlanmanız için son gün 23 Nisan!
 
Proje hakkındaki tüm detaylar için tıklayın.
 
Detaylı bilgi:
 
Özak Hayat Tepe Satış Ofisi
Telefon: 0212 633 53 53

Etiketler : Özak GYO , KDV , ÖZAK Hayat Tepe

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman