Pendik Prestige Park ta 130 m2 3+1 daireler 375 bin tl ile 429 bin tl arasında

Pendik Prestige Park ta 130 m2 3+1 daireler 375 bin tl ile 429 bin tl arasında

 

Özdemir İnşaat’tan yeni proje Prestige Park Pendik
Özdemir beton tarafından Pendik te hayat geçirilen Prestige Park Pendik'te daire fiyatları 1+1 daireler 240 bin tl den satılan Pendik Prestige Park ta 130 m2 3+1 daireler 375 bin tl ile 429 bin tl arasında değişen fiyatlarla satılıyor.
Pendik Prestige Park projesinde 4+1 dubleks daire 584 bin liradan, 4+1 bahçe dubleksleri 640 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.
Özdemir beton projesi Prestige Park projesinde 5 bin metrekare arsa içinde 3 blokta toplam 90 adet daire bulunuyor.
Prestige Park Pendik'te 1+1 daire, 3+1, daire, 4+1 dubleks daire, 4+1 bahçe dubleks daire seçeneği bulunan Prestige Park projesinde daire teslimler haziran 2014 te teslim edilmesi düşünülüyor.
 
Huzurlu ve mutlu bir yaşam SİTRESTEN UZAK
Prestij Park; şehir merkezinde, stresten ve trafik yoğunluğundan uzak bir yaşama merhaba diyebileceğiniz, sizin ve ailenizin mutlu, güvenli bir hayata adım atacağınız yer olacak.
Keyifli alışveriş mekanları
 
KOLAY VE KEYİFLİ ALIŞVERİŞ
GAlışveriş yapmak güzeldir. Şehrin bir ucundan diğer ucuna gitmeden, zamanınızı boşa harcamadan yapılacak bir alışveriş, daha da güzel. Prestij Park Sitesi alışveriş mekanlarında sizi bekleyen alışveriş keyfi de böyle olacak.
 
Hamam sefasını  sevenler için TÜRK HAMAMI
Geleneksel hamam sefasını özleyenler için klasik Türk Hamamını projemize dahil ettik. Her türlü konforu bulabileceğiniz bir hamam sefası sürmeye ne dersiniz?
 
Huzurlu ve mutlu bir yaşam SİTRESTEN UZAK
Prestij Park; şehir merkezinde, stresten ve trafik yoğunluğundan uzak bir yaşama merhaba diyebileceğiniz, sizin ve ailenizin mutlu, güvenli bir hayata adım atacağınız yer olacak.
 
Hayatın tam ortasında yaşayacağınız sosyal alanlar... HAVUZ CAFE
Prestij Park Sitesi; içinden hayal ettiğiniz her şeyin geçtiği yepyeni bir hayatı size sunuyor. Tam ortasında hayatın aktığı geniş ve keyifli mekanlar.
 
Hayatın tam ortasında yaşayacağınız sosyal alanlar...OTURMA GURUPLARI
Gezip dolaşmak, yürüyüş yapmak, koşmak ve dinlenmek isterseniz site içerisinde yürüyüş yolları ve dinlenme grupları size yardımcı olacak.
 
Çocuklarınız için doğal ve eğlence mekanıDOĞADA BÜYÜMEK
Çocuklarımızın daha doğal, daha güvenli ve daha eğlenceli bir ortamda büyümesini istemez misiniz? İşte size bu imkana kavuşmanız için ideal bir seçenek. Prestij Park Sitesi
Huzurlu ve mutlu bir yaşam AYRICALIKLISINIZ
Güven ve kaliteyi kendisine rehber edinen Özdemir İnşaat sayesinde, modern mekanlarda seçkin komşularla beraber Prestij Park'ta yaşamak sizin için bir ayrıcalık olacak.
 
SİTE GÜVENLİĞİ
Prestij Park Sitesi özel güvenlik ve kapalı devre kamera sistemi ile donatılacak. Yüksek kalitede keyifli ve konforlu bir yaşama merhaba diyeceksiniz.
Konforlu bir yaşam
 
www.ozdemir.com.tr
0216 511 11 12

Etiketler : Prestige Park Pendik , Prestij Park , Özdemir beton projesi

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman