Yalınevler'de 1+1 dairelerin fiyatları 207 bin dolar,ile 390 bin dolar,arasında

Yalınevler'de 1+1 dairelerin fiyatları 207 bin dolar,ile 390 bin dolar,arasında

 

40 Milyon dolarlık proje Yalınevler
Toplam 40 milyon dolarlık yatırım ile hayata geçirilen Göktürk Yalınevler konut sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklar sunuyor.
Kemerburgaz'da İstanbul Caddesi ve Orman cepheli son arazide gerçekleştirilen Göktürk Yalınevler, teknolojik alt yapısı, proje yerleşimi ve Daire planlarında sunulan fonksiyonel çözümlerinin yanı sıra, yürüme mesafesinde yer alan alışveriş, eğitim ve sağlık merkezlerine yakınlığıyla sunduğu sosyalleşme imkanı ve yaşam maliyetini azaltan fonksiyonları ile dikkat çekiyor.
 
Toplam 40 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Göktürk Yalınevler, 146 adet Konut, 10 adet dükkan ve mağazadan meydana geliyor.
Yalınevler'de 1+1 dairelerin fiyatları 207 bin dolardan başlayarak 390 bin dolarda kadar yükseliyor.
 
Projede yüzde 25'i peşin geri kalanı 24 aya kadar vade farksız taksit imkanı bulunuyor.
146 Konut ve 10 mağazadan meydana gelen proje, 39 bin 820 metrekare İnşaat alanına sahip. Toplamda 8 bin 600 metrekare Arsa alanına sahip olan proje, Keleşoğlu, Zilal İnşaat ve Turgut Holding ortaklığınca inşa ediliyor.
 
Bahçe katı, çatı dubleksi ve bahçe dublekslerinin de bulunduğu projede bir de kampanyaya yer veriliyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim imkânı sunulan projeden, yüzde 25'i peşin geri kalanı 24 ay sıfır faiz ile konut sahibi olmak mümkün. Projenin sosyal donatıları arasında çocuk oyun alanı, toplantı salonları, fitness merkezi, sauna ve açık havuz yer alıyor.
 
Yalın Evler İletişim
Web:http://www.yalinevler.com
Tel: 0212 322 77 77

Etiketler : Göktürk Yalınevler , Kemerburgaz İstanbul Caddesi , Yalın Evler İletişim

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman