KoruFlorya'dan bahar kampanyası

KoruFlorya'dan bahar kampanyası
KoruFlorya'dan bahar kampanyası
 
Florya’nın son büyük konut projesi KoruFlorya, ev sahipleri ve adaylarını satış ofisinde düzenlediği barbekü etkinliğinde ağırladı.
 
Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle hayata geçirdiği ve Florya'nın son büyük Konut projesi olma özelliğini taşıyan Koruflorya, yılın ilk sıcak günlerinde Ev Sahipleri ile adaylarını barbekü etkinliği ile karşıladı. 
 
26 Mayıs Pazar günü Doğal Taş ve bitki örtüsü ile süslü, fıskiye ile çevrili satış ofisinin bahçesinde hazırlanan havuz başı masalarında ağırlanan yaklaşık 90 davetli, hem Güneşli hava ve leziz yemeklerin tadını çıkardı hem de proje ile ilgili detaylı bilgi aldı.
 
Projeden ev sahibi olmak bir ayrıcalık
 
Deniz, orman ve göl manzarasıyla özdeşleşen Koruflorya'nın 3+1'den 7+2'ye kadar değişen 52 farklı tipte 298 daireden oluştuğunu dile getiren KoruFlorya Satış ve Pazarlama Koordinatörü Belgin Özyurt, projenin metrobüs, bitmek üzere olan Marmaray ve Atatürk Havalimanı'na olan yakın konumu nedeniyle de çok avantajlı bir lokasyonda yükseldiğini ve bu özelliğinin Ev sahibi olmak isteyenler için çok cazip bir nokta olduğunu dile getirdi. 1 milyon 100 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan daireler hakkında davetlilere bilgi veren Özyurt, "Haziran ayında barbekü etkinliğimizi tekrarlayacağız. Bu şekilde katılımcılar hem projenin son durumunu görüp bilgi alıyor hem de keyifli vakit geçiriyor" diye konuştu.konuthaberleri.com
 
Aralık ayında teslim
 
Seramikte ünlü İtalyan moda markası Valentino'nun tercih edildiği, ankastre mutfakta Miele, armatürde Hans Grohe, klimada Daikin, rezervuarda Geberit ve tavan havalandırma fanlarında Helios markalı ürünlerin kullanıldığı projenin Aralık ayında teslim edileceğini vurgulayan Özyurt, "Projedeki dairelerin yarısından fazlası satıldı. Özellikle İstanbul'un bu nezih semtindeki son büyük arazisinde yükselen lüks konutların sahibi olmak da farklı bir ayrıcalık" dedi.
 
1 milyon liralık satış ofisi
 
KoruFlorya'da 1 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen satış ofisi de dairelerin üstün özelliklerine paralel olarak dizayn edildi. Projede orman ve deniz manzarasına sahip geniş açıklıklı ve yere kadar olan doğramalarımızı yansıtmak için satış ofisinin orman cephesi Türkiye'de sadece çok özel projelerde kullanılan strüktürel taşıyıcı lamine cam ile tasarlandı. Bu sayede profil görmeksizin satış ofisinin tamamı kesintisiz orman manzarasına sahip oldu. Cephede kullanılan çelik konstrüksiyon elemanlar projenin Modern ve hareketli yüzünü yansıtırken kullanılan ahşap güneş kırıcılar da yine ana projede tasarlamış olduğumuz kurgunun yansımasını sağlıyor.
 
Koru Florya İletişim bilgileri :
 
Web : www.koruflorya.com/
 
 
Tel : 444 82 52
 
Tel : 0212 541 90 03

Etiketler : konut projesi KoruFlorya , Güneşli , Belgin Özyurt

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman